Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzés,fertőzés,gyulladás?

Vérzés,fertőzés,gyulladás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hétfőn voltam nőgyógyászaton a fogamzásgátlómat felíratni. Mondtam a dokinak hogy hónapok óta hullik a hajam. Akart csinálni egy éves rákszűrést de nem tudott mert közölte hogy fertőzésem van,valószínűleg trichomonas ami régebb óta tart és ráment a petefészekre,méhre, kismedencére. Ebből én hogy lehet hogy semmit nem vettem észre? Úgy tudom ezek miatt erős hasfájásom és lázam kellene hogy legyen de semmi ilyen nem volt és állítólag már 6 hónapja tart. Azonnal felírt antibiotikumot nagy dózisban. Hétfő óta szedem. A helyzet egyre rosszabb. Fáj a hüvelyem. Borzasztó hasmenés ért ma el. És elkezdtem vérezni. Kis rózsaszín vér jön. Nagyon félek hogy ez daganat vagy valami komoly. Mi a fene a bajom? Erős pánikrohamom van. 28/ nő

márc. 14. 21:16
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hasmenés a stressztől vagy az antibiotikumtól van. És volt hogy nekem is bőven idő előtt megjött mikor gyulladásom volt. Pl mindig mikor kliont kaptam sokkal sokkal előbb megjött , a nődoki meg azt mondta nem attól. A macmiror meg mindig hosszabbított pár napot.

Szerintem ez mind az antibiotikumtól van amit nagy dózisban kaptál, a fájdalom meg a betegségtől lehet.

márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Szedsz probiotikumot? Anélkül az ilyen erős antibiotikumok nagyon durva mellékhatásokkal járnak.

Sokszor tünetmentesek az ilyen fertőzések egyébként

márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Naponta egyszer ittam egy Normaflort.Holnap érnék az antibiotikum végéhez. Napi 4-et kellett szedni,Klimicin a neve. A Klion hüvelykúpot is használom. De alig bírom felnyomni mert fáj. És erre ma húslé szerű rózsaszín folyás jön délutánra. Nagyon aggódom.
márc. 14. 21:28
 4/37 A kérdező kommentje:
Igen,ezt mondtam az orvosnak hogy azon kívül hogy megritkult a hajam és hullik semmi mást nem vettem észre. Néha menzesz után volt egy kis viszketés. De az már régóta. Szerintetek tuti hogy ez teljes kismedence, petefészek gyulladás és azt sem vettem észre??? Baktérium tenyésztés az nem volt hétfőn. Ránézésre mondta a trichomonast.
márc. 14. 21:30
 5/37 anonim ***** válasza:

Normaflor kevés, nekem már gyógyszertáros se akarta kiadni, inkább nézz rá a BioGaiara, és szedd sokáig (nekem 2 hétig kellett erős antibio után).

Gondolom mész vissza kontrollra, ha nagyon aggódsz, hívd fel az orvosod addig is

márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

"Trichomoniasis esetén mindkét nemben, de különösen a férfiak esetében gyakori a tünetmentes fertőződés.


Amennyiben tüneteket okoz, nőkben jellegzetes a hüvelygyulladás, melyet bőséges, habos, zöldes színű folyás, és a szeméremajkak viszketése kísér. Krónikus esetben a diszkomfort érzés már megszűnhet, a beteg csak jelentős mennyiségű vizes folyást észlel, amely miatt rutinszerűen tisztasági betéteket használ, kényszeresen tisztálkodik. Előfordulhat ezen felül a vizeletürítés közben jelentkező fájdalom, húgycsőégés, amely a húgycső gyulladására utal."



Egy STD vizsgálat nem ártott volna, de hogy beszedted az antibiot így már mindegy mert nem kapnál helyes eredményt. Én pár hónap múlva azért csak csináltatnék egy std szűrést, ahol egy van ott sanszosan lehet másik fajta fertőzés is.

márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
25.-én kell vissza mennem. :( Nem tudom hogy akkor megfogja e már tudni a rákszűrést csinálni mert azon a héten már vissza kell mennem külföldre a munkahelyemre és nagyon félek hogy így rossz lesz a rákszűrés eredménye és nem tudom hogy akkor telefonon tudnak e tájékoztatni hogy mégis mi a baj? Mármint hogy daganat vagy más? A citologia mit mutat ki pontosan?
márc. 14. 21:39
 8/37 A kérdező kommentje:
Vagy miért van az hogy a gyulladaskor is mondjuk P3 az eredmény vagy rosszabb? Honnan fogom tudni az eredményből hogy nagy baj van e?
márc. 14. 21:40
 9/37 anonim ***** válasza:
meg tudod nézni a saját eü dokumentumaid ay eeszt.gov.hu-n ha van ügyfélkapud, de kérhetsz telefonos tájékoztatást is, ott el fogja mondani az orovosod, hogy mit jelent az eredmény. de ha még mindig gyulladásban van a terület, akkor nem fogja megcsinálni a rákszűrést
márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Most voltam 2x hányni. És kicsi piros,rózsaszín vér darabkák lettek a bugyimban . Most már tényleg félek. Ez az egész hasmenés,hányás,véres folyás most kezdődött délután/este. Egyáltalán folytassam a kezelést?
márc. 14. 22:31
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!