Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fémszagú a pisim. Tudom,...

Fémszagú a pisim. Tudom, menjek el vizeletvizsgálatra, majd kérek is beutalót, de addig is, hogyan tudnék ezen egy kicsit változtatni?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar a szaga, undorodom magamtól. Valami táplálkozási vagy vitamin, vagy gyógyszeres tanácsotok van, hogyan tudnám kellemesebb illatúra varázsolni? Már annak is örülnék, ha csak sima ammóniás pisiszaga lenne, nem pedig olyan, mint valami fémmegmunkáló műhelyben.

márc. 15. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Minek? Úgyis csak te érzed
márc. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De engem is zavar.
márc. 15. 10:00
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bakker, én nem ezt kérdeztem. Nem csak otthon pisilek, konkrétan a pisim szagán szeretnék változtatni, nem wécéillatosíókat nézegetni a neten.

Bárki más tud releváns választ adni?

márc. 15. 10:11
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát fogd be az orrod. Errefelé a házidoki 2 perc alatt fellövi a beutalót, a labor is fogad 1-2 napon belül és délutánra van eredmény. Gyógyszert pedig az orvos ír, ez szintén 2 perc. Minden más mókolás csak látszatmegoldás.
márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Errefelé meg nem így megy. Állami eü, és szóljon, aki meglepődött. Leszállnám rólam kérlek, és hagynád, hogy mások esetleg hasznosab tanácsokkal szolgáljanak?
márc. 16. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!