Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten kombi jó lehet?

Canesten kombi jó lehet?

Figyelt kérdés
Már 3-4 hónapja furcsább folyasom van. Eddig nem volt semmi tünetem csak ritkán higabb darabos folyasom volt de pár napig. Most több napig tartott és vettem gynophilus kapszulat amit el is használtam. A folyasom kezd jobb lenni de elkezdett viszketni, égni és repedezni kívülről. Ki is van pirosodva. 18 éves vagyok de anyukám nem tudja hogy meg volt már az elsőm, így egyenlőre nem merek nőgyógyászhoz menni. Ezt a canesten kombit ajánlották. Szerintetek jó lehet, vagy mit ajánlatok? Ha nem lesz jobb elmegyek orvoshoz de még picit várni szeretnek
márc. 22. 00:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Épp próbálkozhatsz, de simán lehet bakteriális eredetű is, sőt, én inkább arra tippelnék, legalábbis nekem a gomba leginkább csak viszketett...

Sajnos sok nyavajának ugyanaz vagy hasonló a tünete, nehéz ezt így laikusként, látatlanba megmondani, és nekem volt már, hogy a gomba elleni szertől a bakteriális fertőzés sokkal rosszabb lett.

Szerintem menj dokihoz, anyukád úgysem megy be veled, ezeket a bosszantó bajokat pedig nem csak szexuális úton lehet elkapni, szóval ki sem derül, hogy túl vagy az elsőn, max. a doki rákérdez, de ennyi. Viszont a dokitól mindenképp kérdezd meg azt is, ha magától nem mondaná, hogy ha van partnered, kell-e valamilyen kezelés neki is, vagy sem, mert a fertőzésekkel ping-pongozni nagyon nem szerencsés.

Jobbulást kívánok!

márc. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!