Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételés, barnázás fogamzásg...

Pecsételés, barnázás fogamzásgátló alatt?

Figyelt kérdés
Életem első fogamzásgátlóját szedem (misse). Ciklusom első napján kezdtem el, a menstruációm normális volt, nem tartott tovább sem semmi. Viszont mióta elmúlt azóta minden nap barnázok, néha csak rózsaszín, de ma este volt egyetlen egy csepp vér is, pedig még csak most járok a 3. sor 2. tablettájánal, tehát még kb. egy hét múlva kellene jelentkezzen a megvonásos vérzésem. Ez normális az első hónapban? Milyen tapasztalaitok vannak ezzel kapcsolatban?🥺
márc. 23. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A barna a kaki igaz? Kicsit gusztustalan
márc. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te normális vagy?
márc. 25. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. En varnek meg 1 ciklust. Ennek mar ugy is vege lassan.

1 fajtat szedtem 7 evig es par ev alatt egyszer volt ilyen panaszom.. tozegafonyat szedtem de doki azt mondta hogy minden rendben ha a kovi ciklus is ilyen lenne akkor menjek vissza. En a helyedbe ezt tennem

márc. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is szedtem tőzegáfonyát mostanában, akkor amiatt lehet?🥺
márc. 26. 11:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Vagy a tegnapi rakott káposztától.

Nekem attól szokott leveses lenni a puki főleg mikor megvan. Akkor büdös is.

márc. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neked nem büdös?

Vagy nem szagolod? Büdös az mondjuk már messziről is.

márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!