Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Női alacsony tesztoszteron...

Női alacsony tesztoszteron szintre mi a megoldás? Milyen ez az eredmény?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek dokihoz, de addig is érdekelne hogy milyen a tesztoszteron eredményem? Van erre valami gyógyszer? Ez a két értékem lett csillagos, pirossal kiemelve.

Szabad tesztoszteron:0.7

Tartomány 0,8-1,4 nmol/l

Boliologiailag aktív tesztoszteron:16.5

Tartomány: 22,0-34,0


márc. 23. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Hull a hajad? agresszív vagy? szőrösödsz? ha nem semmi probléma, örülj hogy alacsony.
márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, vannak panaszaim. A hajam is hullik. Amúgy nem vészes az eredmény?
márc. 23. 15:27
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
ferfiaknal nem akkor ha sok a tesztoszteron es atmegy abba a valami DHCba vagy mibe? nem ez a neve de na tudjatok mire gondolok.
márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
marmint csak kerdezem szimplan
márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Elnézést, de nem értem mit írsz. Én amúgy nő vagyok.
márc. 23. 15:36
 6/14 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy az vagy. Csak ferfiaknal meg az ellenkezojerol hallottam, ezert kerdeztem aki ebben jobban benne van hogy most akkor mivan😂
márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
#1 A határérték alatti tesztoszteron a nőknél is probléma, amit kezelni kell! Ha ennyire nem értesz hozzá, mit osztogatod itt az észt??
márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót? Ha igen, lehet azzal le kéne állni.
márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt már lassan 1 éve abbahagytam. Endokrinológushoz vagy nőgyógyászhoz menjek inkább? Erre már gyógyszer a megoldás? Ha esetleg valaki tudná..
márc. 23. 16:43
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy szükség van gyógyszerre. Sőt lehet kezelés sem kell.


Milyen a testalkatod? Hát az étrended? Sport esetleg megy?

márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!