Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a ciklus 15. Napján ovulált...

Ha a ciklus 15. Napján ovuláltam, akkor a 29. Vagy a 30. Napon kéne megjöjjön (feltéve ha a luteális szakasz 14 napos)?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a 29. Nap, most úgy érzem holnap reggel-délelőtt megjön, mert görcsöl a hasam. Nem tudom, hogyan kell ezt pontosan számolni.

márc. 24. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, feltéve ha a luteálisod valóban pacek pontosan 14 nap akkor 29.én kell megjönnie matematikailag, fizikailag meg nem tudni pontosan.
márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nagykönyv ugye. Nekem 10 napos volt a luteálisom mielött szültem.
márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló nekem többszőr is volt nagyon hosszú ciklusom, ilyen 35-40 napos korábban, emiatt gondolom akkor később szokott lenni a peteérésem, vagy nem is volt, de szerencsés esetben 14-16 nap a luteális szakasz. Ez amiatt jó elvileg, mert jól meg tud vastagodni a méhnyálkahártya beágyazódáshoz. A doki szerint ezzel nincs gond, mert a 15. Napon peteérés mellett 8 mm-es nyálkahàrtyát látott az UHn.


Ugyanakkor szerintem tutira nem jött össze ez a hónap most, mert óramű pontosságúak a PMS tüneteim, a görcs miatt meg biztosan meg is fog jönni. Talán legközelebb! Bár inkább rövidebb ciklusaim lennének, könnyebb lenne bizakodni/tesztelni.

márc. 24. 22:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1-2 vagyok :)

Uh igen akkor hosszu a ciklusod. Nekem 28-31 nap között ingázott. Igen azt mondják sokan hogy a 10 napos luteális túl rövid nincs elég ideje beágyazódni a megtermékenyített petesejtnek blabla , 3 ciklusban teherbe estem, 2 hós a kislányom ❤️😊 Használsz ovutesztet? Én azzal tudtam meg h a 18 -21 ciklusnap ovulálok nem a naptár meg a tankönyv szerinti 14.napon. Kitartást neked 🙏

márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még nem használtam, most voltam dokinál hogy babát szeretnék, azt mondta 2 hete hogy akkor lehet is próbalkozni mert baromi szép a tüsző a bal petefészkemben. Elég viharos időszakon voltam túl, volt 26 napos ciklusom (12. Nap ovulálhattam), 34 napos is, alapesetben inkább 29-30 naposak vannak, szóval nem a 14. Napon szoktam ovulálni én sem. Viszont én nagyon érzem az ovulációt, egyrészt nyák, másrészt minden bajom van, plusz amikor beszúr valamelyik petefészkem, az számomra egyértelmű jele, hogy kirepedt. Nem mindenki érzi ennyire, nekik jobban kell az ovuteszt. :D
márc. 24. 22:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Neked szívből gratulálok! :)
márc. 24. 22:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sosem éreztem mikor van peteérésem, tojásfehérje nyákom is ovu elött( ovuteszteltem) 1 héttel volt.

Mindenképp ajánlom az ovuteszteket mert belehet lőni az ovut szépen vele majd feljegyzed naptárba követed stb utána a ciklusod másik felét. Nagyon szépen köszönjük 🙏❤️ Ha nincs egészségügyi probléma nálatok akkor összefog jönni hamarosan, 🙏

márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehetek terhes?
márc. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!