Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem sikerült felraknom a...

Nem sikerült felraknom a hüvelykúpot rendesen, baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem sikerült jól felraknom. 500 grammos, rohadt nagy, én pedig szűz vagyok és nem ismerem annyira a terepet. Szóval egyrészt nem sikerült mélyre tolnom, és egy része kint van, de azért így is hat valamennyit, nem? Így is félek, hogy az ujjammal vagy ezzel a cuccal felsértettem... Az elmúlt egy órát végig bőgtem, teljesen ki vagyok készülve.

márc. 26. 00:54
 1/7 A kérdező kommentje:
A leírás meg a rajzok egyáltalán nem voltak egyértelműek, nem segítettek és biztos vagyok benne hogy vmig elrontottam
márc. 26. 01:02
 2/7 A kérdező kommentje:
Az baj, ha csíp? Vagy az azt jelenti, hogy használ, vagy még a gomba tünete? Vagy lehet, rossz helyre ment a kenőcs vagy allergiás vagyok rá?
márc. 26. 01:06
 3/7 Justinianus ***** válasza:
62%
500 gramm? Az akkor egy méretes dildó, nem hüvelykúp.
márc. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Vannak bacira es gombara keszitmenyek. Ha gombara kaptad a keszitmenyt es bacid van akkor csip. Akkor nem csip ha megfelelo ellenanyag van benne. Nekem ezt egyszer egy doki mondta.
márc. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne sírjál, az nem segít. 500 gramm biztos nincs, talán 500 mg a hatóanyag? Nem jó, hogy kilóg, tegyél be újat.


Moss alaposan kezet, körmöd legyen rövid, körömkefével is mosd meg. Nadrágot és bugyit vedd le, bugyiba tegyél be egy betétet, mert ki fog folyni, ami nem szívódik fel. A kúpot bontsd ki a lapos vége felől, a lapos végére helyezd a középső vagy mutató ujjadat, két ujjaddal fogd meg, a másik kezeddel húzd le a csúcsos hegyéről a fóliát. Gugolj le, a szabad kezeddel húzd szét a nagyajkaid és a kúpot óvatosan told be, hátrafelé, a feneked felé - ahogy tolod befelé a 2 ujjaddal engedd el és a mutató vagy középső ujjaddal, amelyikkel támasztottad toljad tovább, optimális esetben egészen hátra a méhszájig. Hiába vagy szűz, egy kúpnyi/ujjnyi rés azért szokott lenni a hártyán. Úgy is próbálhatod, hogy felteszed az egyik lábad a wc csészére esetleg fekve.


Bugyit, nadrágot vedd fel, moss kezet és feküdj le egy félórára, órára.

márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hányszor írod még ki a kérdést? Te vagy a hüvelykúptól vérzősnek is a kiírója?Ha igen, már ott id leírtuk többen, hogy menjél el orvoshoz kenetvételre.
márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, de az a kérdés, ahol többen leírtátok a választ, később került ki, mint ez...
márc. 27. 12:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!