Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér pötty a hüvely nyílásban...

Fehér pötty a hüvely nyílásban, mi lehet?

Figyelt kérdés
Múlthét kedden begombásodtam, vettem rá canestent és hatott is gyorsan a kapszula és a kenőcs is, viszont még nem voltam teljesen meggyógyulva mikor a párommal szeretkezni próbáltunk szombaton, marhára fájt a hüvely nyílás, be sem tudta rakni, be voltam szűkülve is és az után érzékeltem, hogy rosszabb is lett, már másnap. Tegyük hozzá hogy ő is ugyanúgy gombás volt valószínűleg mert tele volt piros pöttyökkel a pénisze és viszketett neki néha, de ő már meggyógyult addigra így gondoltuk nem lesz baj. Na most mára megjelent egy pici pattanás kinézetű fehér fájdalmas pötty a hüvely nyílásomban, nem herpesz, olyanom már volt kétszer is, azt felismerem. Ilyenem még sosem volt, rákerestem, hüvelygyulladást találtam, de abban nem vagyok biztos. Másnak volt már ilyen? Valaki valami tipp?

márc. 26. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
41%
Hpv?
márc. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
Képet tudsz csatolni?
márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!