Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőkhöz fordulnák! Volt már...

Nőkhöz fordulnák! Volt már vlkinek a csiklót védő bőrön gennyes kis holyagocskák? (Vagy bármely Viszket, fáj. Nem tudom h ezt most a partnertől kaptam el, vagy vlmi baktérium került oda. Esetleg nemi herpesz... fogalmam sincs

Figyelt kérdés
Ki járt már így? Mi segített rajta?
márc. 30. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
A nemi herpesz nem viszket. Valszeg szexuális úton kaptál el valamit igen. Ne tippelgess, és mi se tegyük. Menj el nőgyógyászhoz vagy bőt és nemigyógyászhoz és teszteljenek le STD-kre majd utána kezeljenek. Mmint, ha a kedves párod hazahoz dolgokat, nem biztos, hogy csak arra leszel pozitív ami most épp tüneteket okoz.
márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen! Irj privit
ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A nemi herpesz igen is tud viszketni!! De egyébként azzal teljes mértékben egyetértek hogy tessék elmenni dokihoz és ne tippelgess se te, sem pedig mi. Viszont ebben az esetben inkább egy bőr-és nemibeteg gondozó célravezetőbb lehet mint a nődoki. Tapasztalatból mondom. Anno én is összeszedtem egy herpeszt és nőgyógyász után sem volt semmi javulás ugyanis nem jó kezelést kaptam mert a nődoki másnak gondolta. Bár lehet csak az én orvosom volt ehhez béna, ezt nem tudom de én mégis inkább egy bőrgyógyászt ajánlanék.
ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!