Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásra milyen házi vagy...

Felfázásra milyen házi vagy vény nélküli orvosság válik be leginkább?

Figyelt kérdés
Gyakran felfázok, mert elég gyenge az immunrendszerem. Erre szeretnék valami hatásos megoldást, míg nem jutok el az orvoshoz. Sajnos úgy is, ha a "levegőben ülve" használom a munkahelyi mosdót és úgy is, ha leülök bárhova egy padra, stb. Előre is köszönöm a tanácsokat!

márc. 31. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt én is szeretném tudni, mert már túl vagyok 2 antibiotikum kúrán, tőzegáfonya, mezeizsúrló, kamilla pipa
márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is, sőt, használtam 2féle kúpot is, két felfázás esetén, de olyankor is később(szóval valószínűleg magától) múlt el. Olyasmi ötlet jó lenne, ami legalább lerövidíti vagy valami.
márc. 31. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hosszú időre segítettek a helyreállító kúpok, de már az sem segít az antbiotikumok teljesen tönkre tették a flórámat is.
márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Nálam 1-2 hete kezdődtek a felfázás tünetei. Mezei zsurló tea és tőzegáfonya kapszula megoldotta hamar hála az égnek.
márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére a testem jól reagál az antibiotikumokra, 2antira 1probiotikum és nem volt gond(mármint a gyógyszer miatt nem, de nem is segített a problémán) semmire nem vagyok érzékeny sem gyógyszer szinten, de ahány ember, annyi féle reakció sajnos mindenre.. köszönöm a válaszaitokat!
ápr. 1. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Tőzegáfonya nekem beválik, ha már a kezdeti tüneteknél elkezdem inni.
ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!