Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Covid megbetegedés után...

Covid megbetegedés után felborult menstruációt tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

Fontos megjegyzés: én nem oltattam be magam, 33 éves vagyok, és pajzsmirigy alulműködésem van Hashimotóval, amit évek óta gyógyszerrel kezelünk.

Decemberben covidszerű megbetegedésem volt: erőtlenség, láz, torokfájás, nem éreztem az ízeket, illatokat, szagokat.

December előtt normális volt a ciklusom, 30-37 napra jött meg.

A decemberi betegség után először elég erős vérzésem volt (első nap darabokban is jött a vér), aztán következő hónapban kimaradt, most meg megint késik. Nem vagyok terhes, mert voltam dokinál tegnap.

Beszéltem erről az orvossal is, annyit mondott rá, hogy simán lehet, hogy a decemberi betegség miatt van ez most, de kiírt egy teljes hormon és mindenes vérvételt is.

A kérdés arra irányul, hogy aki NEM oltatott, de átesett a covidon, betegség után tapasztalt-e ilyen vagy ehhez hasonló menstruációs zavart?

Tudom, hogy minden szervezet más, mindössze tapasztalásokra vagyok kiváncsi.

Természetesdn utána megyek a dolgoknak, mert párommal babát tervezünk.



ápr. 3. 10:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én személy szerint nem tapasztaltam semmilyen változást, de viszont ismerősöm van, akinél hónapokig nem jött meg utána. Sokat lehet olvasni róla, hogy okozhat zavart a ciklusban.
ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!