Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 napja késik a menstruációm,...

8 napja késik a menstruációm, ami sosem szokott. Mindig védekeztünk a párommal, a hónapban 2x voltunk együtt és az óvszert is mindig ellenőrizzük utána…mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
8 napja késik a menstruációm, ami sosem szokott. Mindig védekeztünk a párommal (egy másodpercre sem volt bennem óvszer nélkül, az előjáték során kívülről hozzám dörzsölte de nem volt bennem) , a hónapban 2x voltunk együtt és az óvszert is mindig ellenőrizzük utána. Csináltam terhességi tesztet (2-t is)amik negatívak lettek. Úgy tudom egy hét késés után, már teljesen megbízható a legtöbb teszt. Így a terhesség gondolom teljesen kizárható?! Mi okozhatja ezt a nagy késést? Eléggé szorongok az egészségemen meg alapból is stresszelős típus vagyok. Már nem vagyok tini, 24 éves vagyok, így már teljesen beállt a menstruációm!! Hány nap után forduljak orvoshoz? Még sosem fordult velem elő ennyi napnyi késés. Köszönöm!

ápr. 4. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha nincs semmi panasz, akkor én akkor mennék orvoshoz, ha a következő hónapban is kimarad.
ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Remélem azért teljesen nem fog kimaradni… 11 éves korom óta menstruálok és még egy hónapban sem maradt ki…:o Köszönöm a válaszod!
ápr. 4. 13:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem életemben egyszer késett két hetet egy stresszes időszakban, utána megjött rendben. Én is akkor mennék dokihiz, ha a következő esedékes sem jön meg.
ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Köszi! Nekem most nem volt az átlagosnál stresszesebb hónapom. Viszont most, hogy így gondolkozok, volt két nap amikor elég ramatyul voltam meg azt azt követő napokban sem voltam erőm teljében. Hányás, gyengeség stb.. nem tudom, hogy ez vírus volt vagy gyomorrontás, illetve, hogy ez esetleg bekavarhat-e. Másra nem tudok gondolni..
ápr. 4. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, azóta megjött?
ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!