Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van ilyen mellrák esetén?

Van ilyen mellrák esetén?

Figyelt kérdés
Hogy a csomó nem tapintható ki, de a fáj a mell.
ápr. 6. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom fáj-e, de olyat hallottam már, akinek nem volt tapintható a csomó, az orvos se tudta kitapintani, de volt daganat.
ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Magától nem fáj a daganat a mellben, előbb lesz kitapintható az esetek nagy részében mielőtt valamilyen fájdalmat éreznél. De a legbiztonságosabb ha elmész orvoshoz.
ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyértelműen nem tudom azért mert mirigyes az állomány.
ápr. 6. 21:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetséges.

De sok dologtól fájhat, leginkább a hormonális változásoktól, lehet pl. premenstruációs szindróma is.

Hány éves vagy kérdező?

ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
35 éves vagyok. Nagyon sokszor fáj, néha furán érzem ha rajta fekszem. Az egyik mellemet érinti csak.
ápr. 7. 08:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor az a legjobb, ha megnézeted orvossal.
ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az lesz,csak érdekelt mások tapasztalata akiknek ez a betegségük volt.
ápr. 7. 13:09
 8/9 anonim válasza:
Szia! Mindenképp kérj időpontot vizsgálatra. Nekem 1 éve volt szülés után (nem szoptattam),hogy fájt a bal mellem,de én semmit nem éreztem ha feküdtem rajta. Aztán nagy nehezen kaptam időpontot,ahol meg állapították,hogy minden rendben. De addigra meg már elmúlt a fájdalom(kb 2 hónapot fájt) ebben az évben is voltam szűrésen és ismét nem találtak semmit 🙏 Sok szerencsét ,remélem minden rendben lesz veled🥺
ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Lehet nem rák, nekem amikor megszokott jönni az előtt szokott fájni. De utána elmúlik, lehet neked is valamilyen ilyesmi van
ápr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!