Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Emiatt kéne aggódnom?

Emiatt kéne aggódnom?

Figyelt kérdés

Általában 5 napig vérzek utána 1-2 nap barnázás szokott lenni. Most a 7. Napon vagyok és a barnázás mellett előfordul 1-2 alvadt vér darab, ilyen nagyon kicsit. Néha még picit piros is nem csak barna. Egyeltalán nem erős ez a vérzés.

24/L



ápr. 8. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Meg kellene nézetned nőgyógyásszal. Sokféle probléma lehet, egészségesnek biztosan nem egészséges.
ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy egyszeri esetnél még nem fontos nőgyógyászt felkeresnem. Endometriózisom van.
ápr. 8. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem tűnik kórosnak, a vérzés mennyisége, erőssége ciklusonként változik, változhat, így kitolódhat az ideje is stb. Persze rá lehet kérdezni orvosnál. De ha ez nem rendszeres, akkor nincsen semmi gond. Ez egy ilyen ciklus.
ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, évente csak 1x-2x szokott ilyen előfordulni
ápr. 8. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez tök normális.
ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!