Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől kell 20percenkent pisilnem?

Mitől kell 20percenkent pisilnem?

Figyelt kérdés

Általában 1orankent jarok pisilni par honapja. De a menzeszt megelozo heten 20percenkent kell surgetoen pisilnem, es utana is ugy erzem, hogy meg mindig kell.. Nem tul sokat, de minden alkalommal tudok is pisilni, nem csak az inger van.

Vizelettenyesztes, vervetel negativ. Abszolút nem iszom sokat. Elkezdtem jarni orvosokhoz (hazi, nogyogyasz, urologus) de nem igazan talaltak semmit. Nagyon lassan halad az egészségügyi kivizsgalas, de nekem minden napomat megkeseriti ez a tunet. Volt mar valaki hasonlo helyzetben? Van ötletetek, mitol lehet ez? Milyen orvoshoz menjek?



ápr. 11. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem időszakosan szokott ilyen lenni, egy-két napokra és nem tudom mihez kötni. Illetve egy konkrét okot tudok, az a terhesség volt, de azóta is előfordul néha. Szerintem valami hormonális oka lehet.
ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy és ez mióta áll fenn?

Konkrétan mennyit iszol napi szinten?

Esetleg valami gyógyszer mellékhatása?

Ismert tartós betegségről tudsz?

ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felfázás?
ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem felfazas, mar 4 honapja tart, de eddig nem volt ilyen sulyos. 21 eves vagyok, nem ismerek betegseget, es fogamzasgatlot szedek 5 eve.

1es:a hormonalis ok talan jo otlet, a fogamzásgátló elott a menstruaciom sem allt be, es az arcom is tele volt gyulladt pattanasokkal..

ápr. 11. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért tippelek hormonálisra, mert 4 terhességem elején, aztán a menopauza kezdetén jelentkezett ez a tünet, ezt pedig csak a női hormonok kötik össze...
ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!