Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiújulhat a tályogom 11 nap...

Anneee25 kérdése:

Kiújulhat a tályogom 11 nap alatt?

Figyelt kérdés

Április elsején felnyitották és kitisztították a tályogom ( bal farpofán kb. 5 cmre a végbéltől. Április másodikán átmosták, 4-én annyira szépen záródott,hogy a sebész nem bolygatta már meg. Minden nap fújom octanisepttel, minden nagy wc után zuhanyzom. Egy hétig szedtem antibiotikumot. A mai napon a szélénél, újbegynyi méretben folyadékkal telt, kitapintható. Nem fáj. Halvány rózsaszín azon a területen,ahol érzem.

Visszamentem sebészetre,de nem néztek rá.

Újra kiújulhatott 9 nap alatt?

Tehetek bármit, hogy ne legyen újra műtét?

Nagyon fájt a műtét....



ápr. 12. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szegény, te vagy várandós ugye? Menj el kérlek akkor másik orvoshoz, sürgősségire, vagy proktológushoz, bármi, addig próbálkozz, amíg valaki végre segít. Hogy megnyugtassanak, nézzenek rá, mert lehet, hogy ez semmiség.


A babád és a saját érdekedben. Ha megnyugtatnak, az is jó, ha meg bármit adnak rá, hogy azzal kend, az is jó, akkor meg teszel ellene. Kitartást, jobbulást!


(Nekem volt tályog, de hetekig tartott, mire nálam zárult, így sajnos nincs tapasztalatom abban, amit írtál.)

ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg lehet, hogy semmiség, rád néznek, és nálad ez így gyógyul.


Őszinte leszek, van rá sajnos esély, hogy kiújul, nem ijesztegetni akarlak, ki tud újulni, ha nem lett megfelelően kitisztítva a műtét alatt.


Bármelyik áll is fenn, sajnos meg kell néznie egy orvosnak. (És nem csak egyszer, többször illene ránéznie a műtét után, másnap, három nap múlva, 1 hét múlva, 2 hét múlva stb. Orvosfüggő.)

ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!