Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes? Fogamzásgátlót...

Lehetek terhes? Fogamzásgátlót szedek.Pénteken voltunk együtt párommal és szombat óta megy a hasam. Természetesen tudom, hogy kiegészítő védekezés szükséges, de elvileg 72 óráig életképesek a spermiumok.

Figyelt kérdés
Így, hogy rá egy napra hasmenésem lett, lehet már nem véd a gyógyszer?
ápr. 16. 10:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Lehetsz. Baj?
ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tekintve, hogy fogamzásgátlót szedek, nem szeretnék terhes lenni. Megfelelően alkalmazom a gyógyszert és erről a hasmenésről nem tehetek.
ápr. 16. 10:52
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

4-es nem érted mit kérdez?

Mivel megy a hasa nem szívódik esetleg fel a gyógyszer az életképes spermiumok pedig még ott lehetnek benne.

Kérdező, ne haragudj a választ sajnos nem tudom, de engem is érdekel

ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
55%

4-es ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna...


Attól tart, hogy a hasmenés hatására nem szívódik fel a hatóanyag kellőképpen és csak átszalad rajta, konyhanyelven:)

ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát! Nagyon szépen köszönöm!
ápr. 16. 11:21
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehetsz terhes és lehetsz nem az.Ezt nem lehet pontosan megmondani, de szerintem nem estél teherbe hiszen nem most kezdted a védekezést.
ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
36%
Lehetsz, de nem valószìnű. Ilyenkor még ennek semmi jele nincs,majd kiderül pár hét múlva.
ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Mennyi volt még hátra a levélből? Igazából az a kockázatosabb, ha az elején marad ki. Ha az utolsó pár nap, akkor leginkább csak maximum megjön előbb
ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A gusztustalan kommenteket jelentettem, remélem, törlik a moderátorok, nagyon gáznak tartom, mikor normális kérdések alá jönnek trollkodó és ízléstelen válaszok, ahol ráadásul aggódik a kérdező.

Kis eséllyel lehet gond, azt mondjuk nem írtad, hogy a bevételeket követő órákban volt-e hasmenés, napi hányszor van, vízszerű-e, vagy inkább csak laza. Ált. súlyos hasmenésnél lehet inkább baj, ahol szinte minden kijön, amit eszel, iszol, és vízszerű.

ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat. A gyógyszer mindene este 10 kor veszem be. Az első hasmenés másnap (szombaton) 6 kor jelentkezett meg 8 kor. Utána vasárnap délelőtt és este 8 körül. Bevettem szintén 10- kor a gyógyszert és másnap reggel 7 kor ment megint a hasam (hétfő) ezen a napon 5-6 hasmenésem volt és vizesebb nem csak laza. Tehat a gyógyszerek után bőven eltelt 4 óra, csak mivel napközben folyamatosan megy így nem tudom mennyire szívódhatott fel. És igen tudom éjszaka nem ment és bent maradt, de reggel nagyon híg székletem volt. Egyébkémt még a maival 3 szem van a levélből, kedden kell megjönnie
ápr. 16. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!