Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hajhullással kapcsolatban...

Hajhullással kapcsolatban èrdeklődnék. Tudnátok segíteni? Vàll allatti a hajam bőven. Heti egyszer mosok hajat. Mosás, fèsülködés 100-120 szál haj jön ki. A többi nap nem fèsülöm akkor ahogy àthúzom a kezem rajta alkalmankènt 5-10 szàl jön ki...

Figyelt kérdés
Szerintetek ez durva hajhullàs?

#haj #hajhullás #fésülködés #normalismennyiseg
ápr. 16. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fésülködsz egy hétig? akkor ne csodálkozz..Én azon csodálkozom, hogy van még hajad. Mert ha akkora mint amekkorát írsz egy nap és tarkón simán bekócólódik, amit te kézzel nem bontasz ki, ráadásul egy héten csak egyszer mosol hajat, amikor minimum 2-3x kéne ilyen környezet szennyezés mellett mint ami manapság van..ezek szerint -legalábbis a leírásod szerint-tuti szaga is van a fejbőrődnek. Nem szeretnél változtatni?n Nem szóltak neked még ezért, vagy a fodrászod hogy nagyon rosszul csinálod?
ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Max. akkor nem kócólódik tarkón, ha állandóan alváskor is fel van tűzve, de azt képtelenség lenne kibirni. Szóval valahogy nagyon nem oké..
ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves 1es vàlaszoló.

Eddig heti 3 szor mostam hajat csak mivel soknak találtam a kihullo hajszàlakat bœrgyógyàsz javaslatára csökkentettem a hajmosàst!! Ès nem nem nincs szaga a fejbőrömnek!!!

Szó szerint a tavaly nyàrtòl tartó hajhullásom miatt gyomor gõrcsöm van minden hajmosàs elött... de akkor gondolom te mèg ezzel nem szembesültèl... tudod mit ne is tapasztald meg mert kèsz horror mikor fèsülöd ès tele a fésűm...


Màsik meg az hogy igen nem fésülöm mivel göndör...


Mikor kimosom kifesülöm aztàn àtmegyek rajta vasalóval ezt is igy màr csak heti egyszer...


Ez a komment nem vitt előrèbb

Azt kivànom ne tudd meg mi a hajhullàs!!!!!

ápr. 16. 18:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, h pont a vasalás teszi tönkre, nem?
ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3 Én meg azt kívánom gyógyulj meg. Mivolis Haar Vital Komplexet kezd el szedni 2x2-t. 1x1 van ráírva, de duplát szedj, legalább pár hónapig.Közben kezd el a kivizsgálásodat. Inzulinvizsgálatot csináltass. Én nem várnék a helyedben heti 1 hajmosással, mert a fejbőrőn lévő faggyú is problémát okozhat. De sampont válts, meglepően jó a DM-es saját márkás Balea Sensitív.
ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5+ Gumizás sem tesz jót a hajhagymáknak. Inkább lazán tűzd fel így kevésbé lesz súlyos a fejbőrnek.Balea Hidratáló balzsam száraz és igénybe vett hajra, kókusz-papaya illattal-ezt is. De arra ügyelj, hogy a kondicionáló ne kerüljön a fejbőrődre, csak a hajadra-amit végig húzol csak, és 5 perc után mosol is le.
ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5+ Tavasszal és ősszel mindig van egy minimális hajhullás főleg hosszú hajnál. Amit javasoltam, 3 hosszúhajú fiatal felnőttnél lett alkalmazva hullás esetére, mindegyiknél bevált. Azért mertem ajánlani. Remáljük neked is hasznos lesz.
ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia kérdező, menj el egy hajgyógyászhoz, nézze meg a hajad, fejbőröd egy kis kamerás eszközzel. Ő azt is megmondja, mennyi hajhullás normális hajmosáskor.

Illetve érdemes elmenned egy vérvételre, valószínűleg belső oka van.


De nem tűnik vészesnek, ha tényleg hullana, azt látnád a ruhádon, pizsamádon, a lakásban mindenhol.


Azért leírom, nekem hogy volt.


Nekem is tavaly nyáron kezdődött egy borzasztó hajhullás, szörnyű volt hajat mosni.

A belső okot kell kideríteni, és megszüntetni, más semmit sem ér, vagy csak átmeneti megoldást hoz.


Én elmentem vérvételre. Fogászaton is voltam góckutatáson, mert az is okozhat hajhullást. Voltam hajgyógyásznál is.


Pajzsmirigy betegség lett diagnosztizálva a vérvételem alapján, kaptam rá gyógyszert és vitaminokat. A hajhullás már javult kicsit.


A hajgyógyász azt mondta, hogy hónapok, mire újra megerősödnek a hajhagymák, és 6 hónap, mire újra elkezd nőni onnan, ahonnan kihullott, ez egy lassú folyamat sajnos. Addig is tilos szárazsampont, lakkot, vasalást, bármi mesterséges dolgot, kemikáliát használnom a hajamon, és természetes összetételű sampont, maszkot kaptam rá.

ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolso

Neked mennyire hullott?

ápr. 17. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!