Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérezhetek a felfázástól?

Vérezhetek a felfázástól?

Figyelt kérdés
2 hét múlva kéne megjöjjön és nem szokott korán jönni. Lehet, hogy felfáztam? Egyfolytában olyan érzésem van, mintha tele lenne a húgyhólyagom, emiatt két percenként megyek pisilni, de amikor leülök nem jön kb semmi. Csak valami halvány rózsaszín folyadék. Felfázhattam?
ápr. 18. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy attól van, de feltétlenül menj el orvoshoz a problémáddal!
ápr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Anyumék nem akarnak elvinni és nincs ahogy eljussak, mert a buszok és vonatok strikeolnak. Az orvosnak pedig két várossal arrébb van.


Mit tehetek hogy enyhüljön?

Nap közben jobb, akkor nem fáj, nem ég, nem vérzek. Csak reggel. Ma reggel is véreztem és sokkal jobban mint tegnap.

Mennyi idő amíg elmúlik?

ápr. 19. 07:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol sztrájkolnak a buszok, vonatok?! Menj el mindenképp orvoshoz, mert nem biztos, hogy olyasmiről van szó, ami magától elmúlik. Lehet, hogy rosszabb lesz!
ápr. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Németországban


Megpróbálok kedden valahogy eljutni

ápr. 21. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!