Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A cickafark tea megoldás...

A cickafark tea megoldás lehet erre? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már 11 napja vérezgetek. Ma voltam nőgyógyásznál, adott mindenféle vérzéscsillapítót, de semmit se kérdezett hogy trombózisra hajlamos vagyok e stb. (ja és migrénes is vagyok és migrénnel ezt a gyógyszert nem is lehet szedni) és még fogamzásgátlót is írt fel hogy azt is szedjek (mindenféle vizsgálat nélkül hogy szedhetek e egyáltalán). Mondom kösz de nem.

Annyi lenne a kérdésem hogy a cickafarkról az előbb olvastam hogy vérzés csillapító hatása van.

Ha cickafark teát innék vagy étrend kiegészítő formájában szedném elmúlna ez a vérzés?

17/L

Egyébként Norcolut a gyógyszer neve ami erre a vérzésre lenne, de így migrénnel nem merem szedni + a családban volt trombózis is (mamám).



ápr. 19. 14:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként az Exacyl a másik gyógyszer amit felírt erre a vérzésre. Ha csak azt szedném az is elmulasztaná?
ápr. 19. 15:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Az előző kérdésedhez megírtuk, menj orvoshoz vele.
ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már voltam. Másikhoz nem akarok menni
ápr. 19. 15:29
 4/6 A kérdező kommentje:

meg anyám is mondta hogy másikhoz nem fog elvinni, és szerinte semmi baj nem volt a nőgyógyásszal, csak hipochonder vagyok és azért nem akarom a gyógyszereket szedni.

Mondom bocs hogy nem akarok trombózist kapni ezek miatt a sz@rok miatt :)

ápr. 19. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj kivizsgáláara.
ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Kinyalnám a kis szűk puncidat rendesen
ápr. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!