Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet szó terhességről?...

Lehet szó terhességről? (többi lent)

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok.

Utoljára március 9-én jött meg a menstruációm napra pontosan , 1-2nap normalis volt, utána barnaztam. Március 18an voltunk együtt, óvszerrel, nem szakadt ki és nem is ment el bennem óvszerestől. Március 21-én mentem orvoshoz, mert barnázás nem múlt el, petefészek cisztát állapítottak meg a jobb oldalon, kaptam rá vérzés elleni cseppeket és vitamint, aztán másnap rendesen megindult a vérzés és 6 napig tartott, utána elmúlt . Aztán március 31-én történt a petting, gumi nélkül,a péniszet hozzádörzsölte az egész nemiszervemhez , ami lehet hogy előváladékos volt,de nem biztos, azóta nem csináltunk semmit, de nem is jött meg. Amikor a nőgyógyásznál voltam vett kenetet, minden okesnak talált. Azt mondta, hogyha megjon akkor menjek vissza kontrollra , azóta rettegek, mert még most sem jött meg. Április 9-én csináltam tesztet délutáni vizeletből, Pepino Hcg10 - negatív eredmény. Április 15-én ismét csináltam tesztet délutáni vizeletbol X-epil teszt az eredmény szintén negatív. Április 18-án csináltam újból tesztet délelőtti vizeletbol X-epil ismét negatív lett. Nagyon aggódok. Lehet szó terhességről meg igyis? Köszönöm előre is normális a válaszokat!!



ápr. 19. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ennyitől nem lehetsz terhes...
ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ
ápr. 19. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes lennél a teszted már pozitívat mutatna. Tuti nem vagy az
ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
ápr. 19. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sose értem hogy gondoljátok hogy a dörzsölgetéssel majd összejön a gyerek. A spermiumoknak a petevezetékbe kell feljutniuk. Külső maszatolástól ilyen sose fog történni.

27N

ápr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

Itt a neten mindent olvastam, azért is ilyedtem meg ennyire 🥺

ápr. 20. 08:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Használd az eszedet ahelyett hogy minden hülyeséget elhiszel. 😅
ápr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mikor a pánik eluralkodik rajtam már a legrosszabbra gondolok
ápr. 20. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!