Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltam mammográfián ,évek óta...

Voltam mammográfián ,évek óta sok cisztám van.Most a hónaljamban van egy 5×10mmes hilus mobilis resistencia ezért mr-re küldtek.Van v ezzel tapasztalat?Mit is jelent?

Figyelt kérdés

ápr. 20. 10:46
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
1es vagyok nekem volt már mr mellrákom volt. Maga a vizsgálat nem hosszú csak nagyon zajos ezért soknak érezhető. Kapsz fülvedőt de még úgy is nagyon hangos. Ha becsukod a szemed nagyjából elviselhető a bezártság
ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Sajnálom.Mi volt a tüneted?
ápr. 24. 10:44
 13/36 anonim ***** válasza:
Nekem rendesen csomó volt a mellemben. Volt szövettan és az mutatta hogy rosszindulatú daganat
ápr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom.Azóta jól vagy?Ciszták is voltak?
ápr. 24. 10:48
 15/36 anonim ***** válasza:
Persze, kaptam kemót, műtét, sugár a rákom elmúlt. Az elején volt pet ct ami átvizsgálja az egész testet akkor mutatta hogy van ciszta a vesémen de aztmondta az onkológus hogy cisztája kb minden embernek van annyira gyakori manapság. Nekem nem is kell foglalkoznom vele.
ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Szivből sajnálom tényleg.Saját magad vetted észre?
ápr. 24. 10:55
 17/36 anonim ***** válasza:
Persze az enyém látható is volt mert behúzódott a mellbimbóm. Köszönöm de engem nagyon nem viselt meg egyébként :D eljártam a vizsgálatokra meg a kezelésekre és ment minden a maga módján. Szeptemberben lesz 3 éve hogy tiszta vagyok
ápr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Örülök neki❤️
ápr. 24. 11:05
 19/36 anonim ***** válasza:
Köszönöm 🤗❤️
ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Nekem a mellemben van a csomó, igen. Hónaljamban nincs semmi, már így az MR ismeretében sincs szerencsére.


MR vizsgálat: kb 20 perc volt és ahogy írtam is, nagyon féltem tőle - nem volt miért, füldugót vittem + adtak fülvédőt, hogy a zakatolást ne halljam. Kényelmesen feküdtem hason, szem becsuk. Egész gyorsan eltelt. Egyáltalán nem volt gáz, pedig én is féltem, hogy bepánikolok, de semmi nem volt.

ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!