Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Laevolacot meddig lehet szedni?

Laevolacot meddig lehet szedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos régóta küzdök székrekedéssel, es mar mindent kipróbáltam ami erre való. Gyors megoldásnak glicerin kúpot vagy klizmát szoktam használni. Viszont végeztem a sulival és elkezdtem dolgozni így már sajnos ez a kúpozás meg a több napi nincs kaki esete nem játszik. Dokinöm javaslatára elkezdtem kúraszerűen a laevolacot szedni. Ezzel nagyon jól sikerül is csak félek töle hogy elöbb utóbb ebböl gond lesz. Szerintetek meddig szedhető ez "büntetlenül" ??



ápr. 21. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Kúraszerűen kell alkalmazni, ahogyan az orvosod is mondta. Mondjuk 1 hónap használat után általaban beáll a rendszer magától, de ha nem, jöhet egy újabb kúra, nem addiktív. Viszont az értendeden, mozgáaodon változtatni kéne.

Az meg rejtély, miért a "nők egészsége" topic, tudtommal mindkét nem egyformán sz@rik.

ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!