Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kivel mi történt hasplasztika...

Kivel mi történt hasplasztika után? Megéri-e belevágni?

Figyelt kérdés

4 ujnyira szétnyilt a hasam szülés után. Vékony vagyok egyébbként, csak a hasamnál van felgyülemlett bőr, amit hiába nem tudtam letornázni. Kiderült Diastasis recti-em van. Alkalmaztam megfelelő tornát, bár csak pár hónapig.

Orvos azt mondja, sosem fog visszaállni a helyére a kinyúlt izmokat összekötő szalag. Mások szerint lehetséges. Ismertek olyat, akinek ilyen mértékű volt a távolság és totál helyre is jött??


LEGINKÁBB a műtét érdekelne, aki bevállalta, annak mik a tapasztalai? Mennyire volt fájdalmas, ágyhoz kötő, mikor tudott önállóan WC-re járni, egyáltalán elhagyni az ágyat?

Végeredményben megérte-e???

Köszönöm előre is a TAPASZTALÁSból eredő válaszokat!



ápr. 23. 09:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatim nincs, de több ismerősöm megcsináltatta és elégedettek az eredménnyel. Vannak olyan Facebook-csoportok, ahol tapasztalatokat osztanak meg és sebészeket ajánlanak, érdemes ezekben nézelődni.
ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!