Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova fordulhatnék a panaszaimm...

Hova fordulhatnék a panaszaimmal? (Hosszú lesz,köszönöm,ha végig olvasod)

Figyelt kérdés
Évek óta fennálló gonddal küzdök, már szerintem a lehető összes hüvelykúpot felírta nekem a nőgyógyász,de semmi nem javul. Jelenleg várandós vagyok és folyamatosan probléma van a vizelet eredményeimmel. Két kezelést kaptam sikertelen,így tenyésztést csinaltak ami viszont negatív. Valószínű a vizeletembe a hüvelyváladék kerül bele,ami mindig rossz értékeket ad. Jeleztem a nőgyógyásznak és ma kórházban is,de egyik sem hajlandó semmire, megint kaptam egy új kúpot vizsgálat nélkül. Ez megy évek óta,kértem,hogy tenyésztést csináljanak de sem a nőgyógyász sem a kórházban nem hajlandóak. Pedig szerintem egyszerűbb lenne mint kísérletezni évek óta. Egyébként égő,szúró fájdalom van a hüvelyemben,főleg szex közben,nagyon fájdalmas. Szerintetek magán úton lehetne kérni ezt a hüvelyváladék tenyésztést vagy mivel lenne kideríthető,hogy mi a probléma?
ápr. 24. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magánlabor.
ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Magan uton persze, ott mindent is kerhetsz csak nyilvan penz.. vagy keress mas nogyogyaszt.. nem normalis, ha egy orvos nem veszi komolyan a paciens panaszait
ápr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy gomba. Kérj magánban egy tenyésztést ÉS STD-szűrést, chlamidyára, ureaplasmára és társaikra, mert az is lehet, ha a gombaellenes szerekre nem reagál. Plusz tapasztalatból írom: az igazán hatékony a szájon át szedhető gombaellenes készítmény.

A vizelet eredményen pedig egy betadinos lemosás tudna segíteni, ha tényleg a hüvelyből kerül oda a kórokozó.

ápr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most kaptam fluomizin tablettát, ezt végig szedem, de valószínű ez sem lesz hatásos. Mostmar csak pár hét van a szülésig,úgyhogy szülés után belemerülök ebbe a témába és ha a nőgyógyászom nem csinál egy tenyésztést, akkor magánúton fogom kérni. 3-as a tenyésztés és STD Szűréssel akkor kideríthető,hogy mi okozza a gondot?
ápr. 25. 23:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!