Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mással is van ilyen: csak...

Mással is van ilyen: csak szex közben fellépő szabálytalan, rendkívül gyors szívdobogás, mellkasi szorítás és légszomj?

Figyelt kérdés
Jártam kivizsgáláson, EKG, szívultrahang, fonendoszkópos vizsgálat alapján a szívem egészséges. Most várok terheléses EKG-ra és Holter-vizsgálatra. Az érdekes ebben az, hogy sem sport, sem más fizikai terhelés esetén nem jön elő, csak és kizárólag szexuális együttlét során.

ápr. 25. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nálam nincs.
ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, jó neked!
ápr. 25. 19:49
 3/6 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
28%
Szerencsére szűz vagyok.
ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
68%
Akkor lehet ez hormonális probléma is, de majd a holter és t.ekg után több infó lesz.
ápr. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szex közben valahogy soha nem tudok a szívdobogásomra figyelni...
ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös: nekem sem kell külön figyelnem rá, mert érzem, sajnos, ha akarom, ha nem. Szorít, ki akar ugrani a helyéről és nem kapok levegőt. Bár ne tudnék figyelni rá.
ápr. 26. 15:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!