Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítséget szeretnek kérni...

Segítséget szeretnek kérni Lent folytatom mert hosszú (?)

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek kb 5 éve (Jangee ból a kisebb hatóanyagút.)

Április 4.-én kezdtem el az új levelet, majd úgy döntöttem, hogy abba hagyom végleg mert már nem Szeretném szedni. (Tudom meg se kellett volna kezdeni a levelet, vagy szedtem volna vegig is utana hagytam volna abba..) de mégis úgy történt, hogy 11.-én vettem be utoljára,(azóta természetesen elég sokszor voltam együtt a párommal védekezés nélkül, úgy vagyunk vele hogy akkor jön a baba amikor szeretne..szóval nem baj, rá 5 napra megjött, de csak 3 napig volt meg, viszont erősen(eddig 5 napos volt es a 2.-3.nap volt erősebb) (előtte mindig volt folyásom normális mennyiség stb. Fertőzésem sosem volt!) miután elmúlott, a fehér folyásom is elmúlt, kb egyáltalán nincsen..22.-23.-án 1-1 csepp barna folt volt.. 26.-án volt csak egyszer átlátszó, nyúlós. Azóta semmi. Szerintetek ez csak a gyogyszer abbahagyasa miatt van? Normális lehet?(mindig volt folyasom, kiveve most) bocsi h ennyire hosszu lett :/



#fogamzásgátló #folyás #progeszteron #Folyás megszűnés #Pajmirizs eltérés
ápr. 27. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Ezt senki nem fogja tudni megmondani, hogy most mi mitől van. Keresd fel a nőgyógyászod, bár én konzultáltam már volna vele megbeszélni ezt hogy abbahagyod
ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges egyelőre nőgyógyászhoz menned.


Jól megkavartad a ciklusod, nem értem miért nem letett még ezt az egy levelet végigszedni ha már 5 éve szeded, de most már tényleg mindegy.


Ez egy megvonásos vérzés volt, ha szerencséd van visszaáll a ciklusod a következő hónaptól, de ha nem, akkor bármi lehet. Vezesd most pontosan, mondjuk egy applikációban, melyik nap van pecsételés, erősebb vagy gyengébb hüvelyváladék, ha megjön melyik napon mennyire erős, mert lehet, hogy totál össze-vissza lesznek a következő ciklusaid, és akkor ha elmész dokihoz egyszerűbb lesz visszakeresni egy appból, mikor mi történt, mert nem fogsz visszaemlékezni 2-3 hónap távlatában.


A gyógyszer előtt mennyire volt szabályos, rendszeres a ciklus?

ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!