Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan nő, aki szereti, ha...

Van olyan nő, aki szereti, ha menstruál?

Figyelt kérdés

ápr. 27. 22:10
A kérdező szavazást indított:
Szeretem
Utálom
40 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Persze vannak.
ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem azért a többség érthető okokból ki nem állhatja….
ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Amikor rettegtem attól, hogy a védekezés ellenére teherbe estem, mert késett egy hetet, akkor olyan jó érzés volt és megnyugtató, hogy megjött. A másik oka, hogy amíg menstruálok, addig tudom, hogy rendben vannak a hormonjaim, még fiatal vagyok. Amikor pont megvan, azt nyílván nem szeretem, de magát a tudatot, hogy menstruálol igen.
ápr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Nyilván nem azt mondom, hogy baromi kényelmes meg jó érzés, de abból a szempontból szeretem, hogy tudom, hogy normális a ciklusom és így nagy valószínűséggel egészséges vagyok ilyen téren.
ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Számomra teljesen közömbös a menstruáció. Úgy tekintek rá körülbelül, mint a légzésre.

Soha nem fogom megérteni, hogy mégis mit lehet egy természetes folyamaton utálni.

ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
32%
Lánykoromban borzalamas hasi görceim voltak menstruációkor a legerősebb görcsoldó sem használt rengeteget szenvedtem. Az orvosok csak azt tudták mondani majd szülés után jobb lesz, így is lett. de addig ???? Jó hogy már nem kell ezzel kínlódnom.
ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

5-ös, örülj neki, hogy neked normális a menzeszed, és nem ömlik, meg nem ájuldozol a görcsöktől első két napon.

Úgy könnyű lazára venni.


Nincs endom, sem ciszta, semmi, az első két napon mégis úgy érzem, mintha késsel döfködnének de ja, teljesen mosolyogva fogadom, elvégre "olyan, mint a légzés".

Hát, bromira nem olyan. A légzéstől nem kuporogsz sírva a cs.szett kanapén órákon át, mert semmilyen gyógyszer nem segít a fájdalmon.


Utálom, mint a szrt, ráadásul HAVONTA semmi értelme, főleg, amikor a kilenc éves kislánynak már ezzel kell szenvednie.

ápr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Ja, tényleg semmi értelme nincs a menstruációnak. Csak kihalna az emberiség, ha nem lenne a nőknek havi ciklusa, de hát mégis minek az, ugye?

Én személy szerint nem akarok gyereket, aztán mégsem hisztizek egy veszélytelen természetes folyamat miatt. A többség pedig nem hogy nem utál, hanem kifejezetten szeret menstruálni, úgyhogy nem velem van itt a baj.

ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Én utálom. Persze, ott a tudat, hogy nagy eséllyel minden rendben van (teherbe esestol nem kell félnem). Viszont maga a folyamat az nagyon nem jön be, anyukám egyből megutáltatta velem az egészet azzal, hogy csak valami pocsék minőségű betétet engedett használni a már kezdetektől fogva brutális mennyiségű vérzésemhez. Azért egy 12 éves kislánynak szerintem durva, ha az első 2-3 nap simán napi 2, vagy akár 3 deciliternyi menstruációs váladék távozik belőle és csak betétet használhat a szülő berögzült hülyesége miatt....most, hogy már kelyhet használok, kicsit jobb, legalább pár órát kibír. Kislányként még egy tanórát is csak nagy nehezen bírtam ki, és azt is úgy, hogy direkt próbáltam visszatartani a váladék távozását. Szörnyű volt.
ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek menstruálni, mert a nőiességem részének tartom és mert azt jelzi, hogy egészségesen működik a szervezetem. 😊
ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!