Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűzhártyán lehet több lyuk ?

Szűzhártyán lehet több lyuk ?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy jót néztem e de több lyukat láttam amikor megnéztem magam. Emiatt elkell mennem olvoshoz? 16L

ápr. 27. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell elmenned, ez normalis! Nyugodtan keress ra, szamos fajta szuzhartya letezik, a tied is normalis. :)
ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%

A szűzhártya egy vékony hártya, ami a hüvely nyílását részben eltakarja. Általában egyetlen nyílással rendelkezik, de ritka esetekben több lyukkal is születhet a lányok. Ez nem rendellenesség, és nem befolyásolja a szexuális funkciókat vagy a teherbeesést.


Azonban a szűzhártyán észlelt lyukak néha más egészségügyi problémák jelei is lehetnek, ezért fontos, hogy orvoshoz fordulj a diagnózis és a kezelés érdekében.


Az orvoshoz fordulás okai:


Ha a szűzhártyán észlelt lyukak fájdalmat, vérzést, viszketést vagy váladékozást okoznak.

Ha aggódsz a szűzhártyád állapota miatt.

Ha szexuális életet élsz, és aggódsz a fertőzések vagy a teherbeesés kockázata miatt.


Az orvos a hüvely vizsgálatával megállapíthatja a szűzhártyád állapotát, és szükség esetén további vizsgálatokat rendelhet el. A kezelés a diagnózistól függően változhat, de nem feltétlenül szükséges.


Fontos, hogy ne aggódj, ha a szűzhártyádon több lyukat találsz. Ez ritka, de nem rendellenesség, és nem befolyásolja az egészségedet vagy a szexuális életedet. A legfontosabb, hogy orvoshoz fordulj a diagnózis és a kezelés érdekében, ha bármilyen tünetet tapasztalsz, vagy aggódsz a szűzhártyád állapota miatt.


Ne feledd, hogy nem vagy egyedül! Sok lány tapasztalja a szűzhártyával kapcsolatos problémákat, és az orvosok segíthetnek neked a megfelelő ellátás megszerzésében.

ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
2. Na ezért baromság a chatGpt-t úgy használni, hogy közben síkhül.ye vagy.
ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kettes, egészségügyi végzettségűként írom, hogy ennyi bromságot is régen olvastam egy helyen. Neked sikerült összeszedni :D


Semmi baj, hogy nem értesz hozzá, de akkor ne tégy úgy, mintha tudnád és ne chatGPT-zz ki ekkora marhaságokat, amit idehánytál.

ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
#4 Az AI robot nem tud úgy tenni/érezni, mintha tudná... én meg pszichológiát tanulok és a "ne tégy úgy, mintha tudnád" pedig a te projekciód.
ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Bocsánat, engem az is érdekelne, hogy hogy tudtad megnézni? Nekem nem sikerült
ma 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!