Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amint abbahagyom a hüvelyi...

Amint abbahagyom a hüvelyi probiotikumot, újra előjön a folyásom. Miért?

Figyelt kérdés
Visszatérő gombás hüvely fertőzésemre nagyon sokáig kezelt orvos, a végén már 3 hét kilon kúpban s gyógyszerben (20 nap) plusz négy hét hüvelyi probiotikum (21 nap). Semmi. Ezt követően Bonolact szájon át szedhető hüvelyi probiotikum. Ennek már közel fél éve. Amíg szedem semmi bajom, amint abbahagyom, három nap, és folyás. Borzasztó mennyiségű pénzem ráment már. De ha a Bonolact fenntartja akkor szedem is akár örökké.

ápr. 29. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott rá?
ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki kéne deríteni, hogy milyen a hüvelyed pH értéke. Lehet, hogy nincs is fertőzésed, csak ez az érték van eltolódva. Egyébként nem kell ilyenkor szájon át szedhető lactobacillus. Elég időszakonként a hüvelyi kezelés.
ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Közel háromnegyed évig kezelt orvos, ő mondta ezt a tablettát, kb millióba fájt az egész eddigi és nem kezelt ki úgy érzem. Már fájt a sok kúp azért tértünk át szájon át szedhetőre a doktor javaslatára. Az óta nem mentem vissza, mert ha szedem a tablettát nincs baj. De amint abbahagyom...!!! Három nap és kezdődik.
ápr. 29. 12:43
 4/11 A kérdező kommentje:

Veszek egy ph tesztet köszönöm.

Jaj annyi, hogy sztk-ban jártam ami után abbahagytam a tablettát és előjött, de negatív lett a kenetem, és akkor újra elkezdtem szedni. Többször próbáltam abbahagyni de ahogy abbahagyom jön a folyás.

ápr. 29. 12:45
 5/11 anonim ***** válasza:
De az orvos nem mondta, mitől jön vissza?
ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem,ő újabb gyógyszereket és kúpokat írt fel. A kezelés alatt sem szűnt meg a folyásom. (Több készítményt alkalmaztunk csak a legutolsót írtam most le) Aztán mondta, hogy használjam ezt a szájon át szedhető hüvelyi probiotikumot, mert addigra már nagyon fájt minden... és mivel észrevettem, hogy ettől minden tünetem megszűnt, nem mentem vissza a sokadik kontrollra. Aztán szedtem ezt jó sokáig, nem is tudom hány dobozzal, de abbahagytam, és feltűnt, hogy visszatért, ezért szedtem újabb adagokat, majd abbahagytam s újra visszatért. Igen itt már kábé ön gyógyítót játszottam, de ez még tök jól működött. Aztán kértem sztk időpontot, ott megvizsgált a doki, levett kenetet, de negatív lett, elvileg nincs gomba, de nekem mégis van darabos folyás. Azt mondta az sztk doki, hogy idő amíg visszaáll minden. Na de mennyi, nehogymár ennyi hónap ne legyen elég. Mondta, hogy pár hónap múlva jöjjek vissza. Majd visszamehetek de egyenlőre újra elkezdtem szedni ezt és újra semmi bajom. Kíváncsi vagyok, hogy másnál is volt ilyen, s ha igen, mennyi idő és milyen praktika segített. Korábban sosem volt semmi de kifogtam egy nagyon erős kört úgy látszik:-( Bocsika ha érthetetlen voltam, tapasztalatokat keresnék meg véleményt. Esetleg jó orvost akár a fővárosban is..
ápr. 29. 13:12
 7/11 A kérdező kommentje:
Tavalyi nyaralás után kezdődött a kálvária.
ápr. 29. 13:13
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos váltás sajnos, ami jó ötlet. Sajnos győri vagyok, így ajánlani nem tudok, utána kérdezek. Kitartás.❤️
ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Van bármi más panaszod azon kívül hogy folyik belőled valami? A legtöbb nőnek minden nap van minimális folyása. Így tisztul a hüvely. Ez tök normális.
ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, Győr is szóba jöhet. Mindenhova hajlandó vagyok elutazni ha van értelme.


PH teszt normál érték, három napig néztem most.


Tudom, hogy a legtöbb nőnek van valamilyen ártalmatlan folyása, de nekem korábban nem volt semmilyen ezért furcsa lenne persze kialakulhat... Valamint furcsa, hogy ez darabos...

máj. 4. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!