Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 hete volt nagy hasi műtétem....

6 hete volt nagy hasi műtétem. (Méh, vakbél eltávolítása) Sajnos még mindig vannak fájdalmaim. Mind a két oldalán a vágásnak és tegnap óta a köldökömnél is. Sok helyen azt olvasom, hogy évekig fájhat. Valakinek hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Kétszer is voltam dokinál. Uh vizsgálat volt. Rendben minden. Laborba nem küldtek. Ezért kicsit aggódom, hogy nehogy valami gyulladás legyen. Köszönöm szépen előre is a válaszokat.

máj. 21. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Azért a műtét nemrég volt. Ekkora műtét után meg termeszetes, hogy érzel ilyet. Mire ott a szövetek, idegek regenerálódnak az sok idő.

Ha egyéb tüneted lenne, láz,hányás, ájulás, ödéma...stb az baj lenne.

El fog múlni néhány hónap alatt.

Jobbulást kívánok. Ne aggódj sokat, mert csak rosszabb lesz🙂

máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem 10 éve volt nőgyógyászati nagyműtétem. Sokáig fog fájni, illetve tényleg évek múlva is érzékeny lehet. Nekem nem a vágás, de a környéke ha megmyomom, mai napig érzem.
máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy 6 hét múlva már dolgozom,de jobban fáj, mint korábban. 😞 Mintha késsel szúrkálnának.
máj. 22. 10:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen nagy műtét után szerintem 6 hétnél tovább tart a felépülés. Jobbulást.
máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!