Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik betétnek a legjobb a...

Melyik betétnek a legjobb a ragasztócsíkja?

Figyelt kérdés
Nincs sok vérzésem , viszont az a problémám a betétekkel hogy elmozdulnak , hátra/előrecsúsznak , a szárny része nem tapad . Tudtok mondani olyan betétet aminek erős a ragasztócsíkja?

máj. 23. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mit próbáltál eddig?
máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

Nem emlekszem, de vannak olyanok, hogy ki kell dobnom a bugyit, olyan rohadek ragasztoja van.

De oszinten. Pamuton szaraz kezzel az ismert markak megragadnak.

máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy más fazonú bugyival kéne próbálkozni...
máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Próbáltam alwayst , libresset , jessat , bellat , illetve rengeteg kisbolti “noname” betéteket , saját márkásokat is, de valahogy egyik se jött be

Visszaszeretnék állni tamponról betétre , keresem a lehető legkényelmesebbeket :D

máj. 23. 19:40
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Én Always betéteket használok. Kényelmes és ott marad, ahova illesztettem, és a két szárny nem jön le. Sajnos elkövettem a hibát, hogy apámat bíztam meg betétvásárlással... hozott Libresse éjszakait. Azt használtam ma is, hadd fogyjon. A szárnyak nagyon hamar feljöttek, de enélkül is maga a betét nem éppen úgy állt, ahogy én illesztettem. Főleg a vége oldalra csúszott. Éppenhogy visszajöttem 5 perces szünetből és azon gondolkodtam mérgesen, hogy kisurrannék rendezni, de nem tehettem. Az Always betéttel ilyen gondom sohasem volt. Szóval én arra teszem a voksomat, mint legjobb.
máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3-as , normál fazonú bugyit hordok mikor menstruálok , amiben kényelmesen elkellene férnie egy betétnek
máj. 23. 19:41
 7/12 A kérdező kommentje:

5-ös , én még régebben használtam párszor az éjszakai Libresset , nekem akkor nem volt gondom vele , ott maradt a helyén , szomorú h rengeteg jó betét rosszabb minőségű lesz az évek alatt :((

Viszont az éjszakait meg nemtudom elviselni

máj. 23. 19:42
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Altalaban tescos pamut bugyit hordok, kulonbozo verziokban, van tanga, francia meg “nagyibugyi is”.

Soha olyan gondom nem volt, hogy a szarnyas betet, de meg a tisztasagi se, hogy elcsuszna.


Lehet a bugyid anyaga rossz? Nem tudom.

máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
43%
Always. Nekem még sose mozdult el.
máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Menstruációs bugyi szerintem sokkal kényelmesebb, nincs ami elmozduljon.
máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!