Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megsértheti e a nőgyógyászati...

Megsértheti e a nőgyógyászati kacsa a méhszájat ha nem megfelelően lett használva?

Figyelt kérdés
Konkrétan nem szültem még és a legnagyobbal próbáltak megvizsgálni. És ahogy elkezdte bennem kinyitni annyira fájt hogy leállítottam az egészet. Okozhatott ez valami sérülést? Vagy nem ér el a méhszájig?
máj. 24. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De elér a méhszájig, sőt igazából akkor lehet mindent látni, ha megfelelően fel van tárva a hüvely. Ha történt is sérülés, nagyon hamar be fog gyógyulni.
máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapból el KELL érjen a méhszájig, különben nem lehet látni az elváltozásokat. Amúgy sajnos előfordul, hogy megsérti a hüvelyfalat, de nagyon ritka.


Ez van, de szerencsére hamar gyógyul :(

máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De a méhszájon ugye nem okozhat sérülést amiből később gond lesz?
máj. 24. 13:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Baszki tök durva. Nem véreztem utána. Valószínű hogy még időben szóltam hogy hagyja abba.
máj. 24. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!