Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás de mégsem?

Felfázás de mégsem?

Figyelt kérdés
Nagyon sűrűn felfázom, régóta, nagyon sok orvosnál voltam, de mindig antibiotikummal akarnak kezelni, és nem szeretnék folyton azt szedni mert egy idő után nem fog segíteni az sem, szóval csak végső esetben szedem be. Viszont már ott tartok, hogy érzem a felfázás tüneteit, múlt hónapban be is lázasodtam, viszont baktériumot nem mutat ki a vizeletem. A doki ezt azzal elintézte, hogy nem vagyok felfázva, és elhajtott.. már nagyon el vagyok keseredve, nem tudom hova forduljak már… rá megy már a mindennapi életemre, ezt is mind elmondtam az orvosoknak de semmi reakció. Szedek mindenféle gyógynövényt, egy ideig segített de már azt érzem semmi hatása nincs egyiknek se..
máj. 24. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vizeletet neztek? Nem tesztcsikkal, hanem rendes tenyesztest.
máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szerettem volna vizelettenyésztést is, jeleztem a dokinak, de annyit mondott ez nem így működik..

figyelek az öltözékemre, soha nem öltözök lengén, már alvásnál is csak hosszú ujjú, hosszúszárú nadrág, zokni.. már tényleg nem tudom mit tegyek..

máj. 24. 12:54
 3/11 A kérdező kommentje:
Pár éve kimutatta a vizeletem egyébként tesztcsíkkal is, 4 keresztes volt vagy mennyi, már nem emlékszem, de akkor sem küldték tovább, hanem szedjek antibiotikumot…
máj. 24. 12:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Mik a tünetek?
máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sűrű vizelési inger, fájdalmas, égő érzés, a hólyagom is be szokott pisiléskor görcsölni, van hogy belázasodok, volt már olyan is, hogy vért pisiltem (az volt eddig a legfájdalmasabb)
máj. 24. 13:02
 6/11 A kérdező kommentje:
Kiskoromban voltam ezzel kórházban is egyszer, mert ráment a vesémre.
máj. 24. 13:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Biztos vagy abban, hogy ez felfázás?

Mennyi idős vagy most és a régóta konkrétan mit jelent, mennyi ideje vannak panaszaid?

máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, de kb 8-9 éves korom óta vannak ezek a gyakori felfázások, ami idővel egyre sűrűbben jelentkezik..
máj. 24. 13:08
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

De azt tudod, hogy a felfázás csak a neve de semmi köze ahhoz, hogy hosszú szárú nadrágban és zokniban alszol? Ugye tudod?

Tudod, hogy amikor hátulról kerül előre valami baktérium akkor lesznek ilyen tüneteid.

És a doki nálad mit jelent? Háziorvost vagy urulógust?

máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen tudom, de amikor érzem, hogy fázik az alsó testem utána mindig érzem a felfázás tüneteit, ezért saját magam komfortérzet érdekében öltözöm túl.

És igen ezt is tudom, hogy leggyakrabban baktérium okozza, de mint írtam, nem mutatott ki baktériumot a vizeletem.

Jártam háziorvosnál, urológusnál, nőgyógyásznál is.

máj. 24. 13:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!