Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rossz fog csinálhat nőgyógyász...

Rossz fog csinálhat nőgyógyászati problémát?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne, hogy létezik, hogy valakinek egy gyulladt fog csinál menstruációs zavart?Hallottam màr, ha van gyulladás a szervezetbe ( hosszú távon ) akkor megzavarhatja a hormonokat, és a ciklust is.Most húzták ki nem rég az egyik fogamat, amin egy nagy ciszta volt, és mondta a doki, hogy simán közrejátszhatott benne.Arra lennék kiváncsi, hogy hallott már valaki erről, esetleg tapasztalta is?:) (mellesleg, vannak cisztáim is a petefészkeimbe, rá játszhatott arra is? )
máj. 27. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Hogyne csinálhatna! Nagyon durva, hogy ezek a szemet fogak meg mandula mit képes művelni.

Én egy éve szenvedek

Nem nőgyógyászati ugyan, de minden más. Fogaszati gócom volt jó nagy 3cm. Kiszedték, de mire kiszedtêk ráterjedt a mandulaimra és semmilyen antibiotikum nem segít. Fáj az egesz testem már.

A manduláimat is ki kell műteni.

máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1: ugyanez van, én nem mûtetem ki. Kell az oda, utána csak rosszabb lenne. Jó így, már több éve. Majd meggyógyul egyszer, olvastam, hogy valakinek 5 év múlva múlt el, mert olyan fajta mézet evett. Öblögess ezüstkolloiddal, nekem ez majdnem megszüntette 2 hónap után, jelentősen jobb lett utána. Lehet újra elkezdem, hátha teljesen megszûnik.
máj. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szervezetnek amúgy meg kell tudnia gyógyítania magát, lehet éveket, évtizedeket kell küzdenie, hogy legyûrje, de minden nap gyógyítja magát.
máj. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy állandöan lázas vagyok tőle. Folyton megy a hasam a gyomor/bél huruttól. Le is fogytam. Hajam marékszamra hullik. Fele már kihullott es az ízületeim nagyon fájnak. 28 eves vagyok. Nem akarok így élni. Megakarok gyógyulni. En kivetetem őket!
máj. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Genetika kérdése. Én jól élek tüszős mandulákkal évek óta, csak fáradtabb vagyok és könnyebben hízok. Én bízok a testemben, majd egyszer megoldja.
máj. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Örülök neki!🙂

Szerintem ennek nem sok köze van a genetikához. 13 éveskorom óta csak 3-4 évente voltam náthas télen. Mindig 3-4 napig tartott. Mandulám még szerintem sosem volt gyulladt. Sajnos impaktált bölcsességfog gócom volt, nem fájt. Rtg-n látszott. De mire kiszedték ráterjedt a mandulámra. És nem mozdul onnan.

Az nagyon nem jó, ha evekig goc van aszervezetben. Sok súlyos betegség ezekből alakul ki.

Mivel ismerem magam, hogy még tappénzen sem voltam soha és erős vagyok fizikailag, így én úgy döntöttem nem akarom ezt. Kb egy éve tart és a hócipőm már tele van vele. Szóval menjen. Egy gennyes dolog a torokban nagyon nem jó! Sajnos ezeket a gócokat többnyire nem tudja a szervezet legyűrni. Ezért van neked is évek óta.

máj. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok vàlaszt!:) A fogam a cisztával együtt màr más helyen jár mert màr kiszedték egy pár hete :D lehet hogy butaság, de mint ha megkönnyebültem volna…nyilván az ember tudja hogy egy probléma kezelése nem fog megoldani mindent, de fejbe úgyérzem ez sokat közrejátszhatott ( legalább is az én fejembe :D )
máj. 31. 10:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam hogy van a fogamon, csak egyik napról a másikra baromira el kezdett fájni… Majd a rtg kimutatta…2 éve már húztam-halasztottam azt a fogam kihúzását, de nem bánom hogy fájni kezdett, mert így legalább végre kiszedettem…
máj. 31. 10:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg problémát okozhat egy fog. És az a durva hogy nem is kell feltétlen rossznak lennie hozzá.
máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Az enyém us tök egészséges volt. Bölcsesség fog volt. 12 eve kezdett kinőni, de a hátsó fele sosem tudott teljesen.

Begócosodott, pedig nm is fajt, de mikor kiszedte a doki màr gennyes volt. Durva. Pedig még az orvis is megsicsérte milyen szép, egeszséges.

máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!