Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos petefészek gyulladá...

Folyamatos petefészek gyulladással küszködöm, több műtétem volt már és félévente kell rák szűrésre járnom. El rákosodhat a pete fészkem vagy a méhem ez miatt? A gyógyszerek sem igazán segítenek.

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Édesanyámnak szinte gyerekkora óta petefészek gyulladásai vannak, ő már 70 éves. Amit tudnék ajánlani,a cickafark tea. Nagyon sokat segít neki, mert gyulladáscsökkentő és nőgyógyászati problémákra is igen hatásos. Próbáld ki.
2010. okt. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
37 éves vagyok,új párkapcsolatom van.Szeretnénk közös kisbabát.A folyamatos gyulladás a nemi életünket is meg akadályozza nem hogy a teherbe esést.És az orvosok azt mondták meg kell tanulni együtt élni a hasfájással.Mondhat ilyet egy orvos?
2010. nov. 5. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen sajnos mondhat ilyet egy doki, nalam is elhangzottak hasonlok meg hogy biztos pszichés ( aminek nem találnak okát azt ráfogják a lelki dolgokra) Frontint irtak fel..na nekem ez volt az a pont ahol elvesztettem a bizalmam az orvostudomanyban és az alternatív gyógyászat felé fordultam. Hozzateszem az én kismedencei gyulladásomat kimutatni sem sikerült az orvosoknak, mindig minden negativ volt, a kenetemböl sem tenyeszett ki semmi...

Ugyhogy a hosszu evek ota tarto fájdalmáim ellenére sosem vettek komolyan pedig már olyan kétoldali alhasi fajdalmaim voltak hogy szinte csak feküdni tudtam...

Elmentem termszetgyogyaszhoz egy állapotfelmérésre aki rögtön megmondta hogy odalent van a gyenge pontom, hajlamos vagyok a nőgyógyászati gondokra. Gyógyteákat, ezüst kolloidot, candida diétát és teljes életmódvaltást javasolt most ezekkel probalkozom.

2016. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze ez nem normális hozzaallas egyik orvos részéről sem, csak sajnos elég kevés orvos hajlandó foglalkozni egy ilyen nehezebb összetettebb makacsabb problémával. Nem is bennük látom a megoldást.
2016. okt. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!