Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két és fél hónapja szültem...

Két és fél hónapja szültem császárral és még mindig tart egy kicsit a vérzés. Ez komoly gondra utalhat?

Figyelt kérdés
A kontroll nem mutatott semmit, 6 hetesen csinálták.
2010. okt. 31. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy menstruálsz? Én szülés után 7 hétig véreztem. Aztán volt pár nap sünet, majd ismét elkezdtem vérezni. Felhívtam a dokit, azt modta, ne törődjek, mert nincs gond. Aztán egy hét után elállt, majd egy hét szünet után megint elkezdődött. Visszamentem a dokihoz, kiderült hogy menstruálok, de még nem állt be a ciklus. Ez így ment két hónapig. Mostanra szerencsére rendeződött, ismét 28 napos. Nem tudom, miért jött meg ilyen hamar, mert szoptattam.

Viszont van egy ismerősöm, aki szintén sokáig vérzett, nála kiderült, hogy nem vált le minden a méhfalról, ezért szülés után két hónappal kellett végezni nála egy egészségügyi küretet. Menj vissza a dokihoz, az a legbiztosabb, látatlanban nem tudunk semmi okosat mondani, max a saját tapasztalatokat, de nem biztos, hogy ez nálad is úgy van, mint másoknál.

2010. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szoptatok, és nem olyan erős a vérzés, hogy menstruáció lehessen. Tisztasági betétet használok. Még a 6 hetes kontrollon is mondtam a dokinak, hogy még egy kicsit tar, ezért megnézett hüvelyi UH-n de semmit nem talált.


Ha neadjisten eü küretre kell mennem, vihetem a babámat? Vagy mi lesz vele addig? 3 óránként szopizik.

2010. okt. 31. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:
igen,viheted,de mindenképpen menj vissza a dokihoz
2010. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!