Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött meg? Utoljára...

Miért nem jött meg? Utoljára szeptemberben voltam "beteg". Nem voltam fiúval,2 éve van meg a havim, és már rendszeres volt. Nagyon megvagyok ijedve, hogy mi lehet velem!

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Kimaradt egy vérzés, nem nagy ügy. Ha a következő is kimarad, akkor doki. Valószínűleg hormonprobléma.
2010. nov. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ettől ugye nem lehetek meddő vagy ilyesmi?
2010. nov. 2. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már net előtt ülsz ird be e google-ba az hogy menstruáció és olvasgasd a cikkeket.
2010. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért kell "beteg"-ségnek írmi a menstruációt? :S
2010. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Istenem! Már megint valaki betegségnek nevezi a menstruációt... Mikor lesz már ennek vége?
2010. nov. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Millió oka lehet a menstruáció kimaradásának. Nem csak hormonprobléma.

Hanem például stressz, sok idegeskedés, pl sok tanulás, sok doga meg ilyenek. Családi problémák miatti feszkó. Vagy egy meghülés, bármilyen betegség.

Vagy szimplán az, hogy még csak most alakul ki a hormonháztartásod. Gondolom még nem vagy 18. 18 éves korig nem gond, ha rendszertelen a menstruáció. Nekem olyan is volt, hogy 2 hónapig semmi. Az orvos is csak annyit fog mondani, hogy várj türelemmel.

2010. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!