Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy segítsek neki? Most...

Hogy segítsek neki? Most megjött a menzesze.14/L

Figyelt kérdés

A húgom az én legjobb barátnőm. Mindent elmondunk egymásnak, olyat is amit anyuéknak nem. Most megjött a menzesze, és borzasztóan rosszul van ( fáj a feje a hasa stb...) Nem tudom hogy segítsek neki, mert nekem nem fáj. Ő most 12.


14/L


2010. nov. 6. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:

szia!

én próbálnám nyugtatgatni h ne idegeskedjen ez szokásos dolog lesz,mostmár minden hónapban,tehát hozzá kell szoknia,azután már könnyebb lesz,persze h rosszul van,mert ez az első neki,és magyarázd el neki a dolgokat,h mi miért van stb:D

meg pl mondd neki h csak pár napig fog rosszul lenni,azután elmúlik:)

2010. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy szem fájdalomcsillapító sokat tud segíteni:)
2010. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké.Köszi
2010. nov. 6. 11:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát azért nem ártana valami fájdalomcsillapító sem. Ha neked nincsenek fájdalmaid, akkor nem valószínű, hogy van otthon Algoflex M, ami nagyon hatásos. Algopyrin, Panadol, vagy bármilyen fájdalomcsillapító is jobb a semminél. Feküdjön, pihenjen, tartsa melegen a hasát, az is enyhíti a fájdalmat. Aranyos vagy, hogy ennyire szíveden viseled a húgod fájdalmát.
2010. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pl No-Spa görcsoldó vagy mi:D
2010. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy neki nem kell, anyukának is lehetnek ilyen gondjai... :D

Szerintem elhiszem, hogy zavarba ejtő, meg intim téma az ilyesmi, de anyukátokat mindenképpen vonjátok be. Rendes és aranyos vagy, de se élettapasztalatod, és valószínűleg az iskolai oktatás se volt a legjobb és hasznosabb (mint általában).

A tesódnak meg mondd meg, h ne hisztizzen. Elég kevés olyan helyzet lesz az életben, amikor nem lesz ez kifogás. :D Tudom, hogy van néhány olyan eset, akinek tényleg iszonyatos fájdalmakkal jár, akkor orvosi segítség kell. De a legtöbb lány csak feleslegesen és unalmában hisztizik.

Amúgy görcs ellen legjobb egy kis mozgás. Tudom, senkinek nincs hozzá kedve, de tényleg hat.

2010. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Anyu nem él velünk.Telefonon szoktunk beszélni, na meg a nyáriszünetben ott vagyunk de ennyi. Apu meg nem hiszem hogy ebbe tudna segíteni. De azért köszi.
2010. nov. 6. 12:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Tegyen a pocijára meleg vizes palackot és feküdjön le!
2010. nov. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mozgás, nekem az segít. Azt szoktam, hogy a hátamra fekszem és felhúzom a lábaimat folyamatosan. Valahogy elmulasztja.
2010. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!