Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehetett ez a 2-3 folt vér...

Mi lehetett ez a 2-3 folt vér a lepedőn?

Figyelt kérdés
Ma a barátom megujjazott, és minden jó volt, csak utána láttam a lepedőn kb 3 folt vért.. De ilyen halványabb, rózsaszinesebb volt. Felsérthetett belülről? Ezzel el kell menni nőgyógyászhoz vagy magától is helyrejöhet? Vagy mégis mi lehetett? Amúgy egyáltalán nem fáj most, amikor ujjazott akkor is csak néha, de az is minimális szinten, és csak ha picit durvábban csinálta? Amúgy már kb. 1 éve nem voltam fiúval (nem tudom mennyire fontos ez de gondoltam leirom)
2010. nov. 6. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Szokták mondani h ha gyorsan akarod elveszteni a szűziességed randizz 1 zongoristával.

Lefordítom neked hosszú volt az újja.

2010. nov. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy megsértett belül, vagy eddig nem szakadt ki rendesen a szűzhártyád, és most igen. Nálam mindkettő volt már.
2010. nov. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is szokott ilyen lenni néha, és a barátomnak egyáltalán nem hosszú az ujja, sőt! Amúgy ezzel még sose voltam orvosnál, tekintve, hogy azt a 3 csepp rózsaszín vért leszámítva eddig soha semmi bajom nem volt. Én úgy hallottam (vagy lehet hogy még régebben olvastam itt), hogy ilyenkor a belül futó apró hajszálerek egyike sérül meg. És ez elég valószínűnek tűnik. De ha esetleg te elmész ezzel dokihoz, akkor írd már meg lécci, hogy mit mondott, kíváncsi vagyok az igazságra :D
2010. nov. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztos nem az hogy nem szakadt ki rendesen a szűz hártyám 3éven keresztül volt barátom. Ott gondolom kiszakadt rendesen :) Utolsó: orvoshoz nem szeretnék menni, inkább reménykedem hogy nem lesz többször ilyen, de ha rendszeres lesz elmegyek és leírom mit mondott.
2010. nov. 7. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!