Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasonló tapasztalat?

Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Egy ideje már fáj a petefészkem körül, beleszúr és ha mozgok csak rosszabb, péntekre kaptam időpontot a dokinál addig is itt érdeklődnék, hogy volt e vkinek ilyen panasza és mi derült ki? Nagyon félek, hogy vmi bajom van. Két hónapja kezelnek fertőzéssel eredménytelenül.. lehet hogy köze van hozzá?
2010. nov. 10. 09:45
 1/4 anonim válasza:
Nem lehetséges, hogy felfáztál? Bár még nekem nem volt ilyen, de ismerőseim már panaszkodtak hasonló tünetekre, és akkor ez volt a háttérben. Jobbulást!
2010. nov. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a felfázást nem lehet onnan megállapítani, hogy a vizelet sötétebb színű? Mert az enyém cseppet sem sötét soha, bár sűrűn kell pisilnem.
2010. nov. 10. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam ezekkel a tünetekkel cisztát találtak, de felszívódott. De lehet felfázás is, ahogy az első írta.
2010. nov. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem feltétlenül változik meg a vizelet színe! De, ha azt mondod, hogy gyakran jársz vizelni, akkor akár tényleg lehet felfázás is. Szerintem csinálj egy forró lábfürdőt és igyál sokat, hagy mosódjon a veséd is!
2010. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!