Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex közben úgy érzem végig,...

Szex közben úgy érzem végig, mintha a hüvelyemben nem pénisz, hanem többélű kés, vagy penge járna. Rettentően fájdalmas a szeretkezés, s utána is jó ideig még leülni sem tudok. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy már 53 éves vagyok. Voltam nőgyógyásznál, rákszűrésem rendben, azt mondta, semmi rendellenességet nem lát. Javasolta, hogy használjak sikosítót, de az annyit ért, mint halottnak a csók. Ha a párom szeretkezni akar, - gondolom sokan vagytok így - a békesség kedvéért, fogat összeszorítva teljesítem a "kötelességemet". Ti mit tennétek? Tapasztaltatok már hasonlót, és hogyan másztatok ki belőle?
2010. nov. 10. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
és mióta tart ez?
2010. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a hüvelyszárazsággal kűzdesz, ami viszont megkeseríti a szexet. Van vmi hüvelyszárazság elleni kúp de nem tudom a nevét. Nem értem miért írod, hogy a békesség kedvéért fogat összeszorítva teljesíted a kötelességed... én nem tenném, ha ennyire fáj, párodnak is meg kell értenie, hogy ez nagyon nem jó, és míg nem jártál a végére ne erőltesse már. Mindenféle képpen sztem ez nem normális. Éreztem én is ilyet, akkor fertőzésem volt... vagyis van két és fél hónapja, nem tudják elmúlasztani.
2010. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a párom szeretkezni akar, - gondolom sokan vagytok így - a békesség kedvéért, fogat összeszorítva teljesítem a "kötelességemet"."


Bocs, de ha ez kötelesség és fogadat összeszorítva teljesíted, akkor ennek köze nincs a szeretkezéshez, max. dugás, rosszabb esetben erőszak. A párod tudja hogy neked ennyire fáj? Ha igen, akkor nem érdekli és mégis szexelni akar? Nagyon megértő lehet és nagyon szerethet... Ha meg nem tudja, akkor miért nem mondod el neki? Hol a bizalom?

nem hiszem, hogy egy kapcsolatban normális fogcsikorgatva TŰRNI a szeretkezésnek nem nevezhető szexet.

2010. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
de mocsok a barátod ha így is élvezi
2010. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szerintem már azért van ez, mert úgy állsz hozzá, hogy fájni fog.. lehet elkéne látogatnod egy szexuálpszichologushoz. igaz én 21 éves vagyok, nekem is ezvolt jó pár párkapcsolatomban, hogy annyira fájt, hogy nem akartam már. azóta 2 emberrel volt jó, szerintem azért mert őket tényleg szerettem... nemtudom.. vagy csak megváltoztam, és nem parázok rá.
2010. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Száj és/vagy szemszárazság elő szokott-e fordulni?
2010. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem akkor fájt ennyire, amikor petefészekgyulladásom volt. Szeretkezés közben kezdett el fájni, azonnal abbahagytuk. Másnap doki, hetekig nem szeretkezhettünk, de nem is tudtam volna, a páromnak pedig eszébe nem jutott volna kényszeríteni, hogy ilyen fájdalmakat álljak ki, csak azért hogy "teljesítsem a kötelességemet". Másrészt súlyos következményei lehettek volna,ha akkor szeretkezni kellett volna, akár meddőség is lehetett volna a vége. De annál jobban szeret, hogy egyrészt ne vette volna észre, hogy mennyire fáj, másrészt pedig hogy a saját önzősége miatt kényszerített volna.
2010. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én nem értem miért jó az sok nőnek,hogy oké,akarja a párom,szétteszem a lábam...na gyerekek,ezt nevezik szeretetkurv@ságnak...ő hazaadja a fizut,meg házastársi kötelezettség végülis...ugye?....

szánalmas..szerintem..

Akkor persze hogy sz@r lesz a szex,ha nem akarju..minden fejben dől el..ha egy pasi nem tudja betenni,vagy fáj,ha már betette, az azért van mert a nő NEM akarja..

2010. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nn úgy nem tudnék elélvezni ha a másiknak fáj. Kivéve ha szado-mazo sexcentrikus lennék!
2010. nov. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi már 3 hónapja nem voltunk együtt semmilyen módon a fertőzésem miatt, nem tudnak kikezelni, de párom egyszer nem mondta, hogy szexeljünk már... és még mindig nincs vége a szünetnek mert az idióta orvosok egyszerűen nem találják a bajom, ki tudja meddig tart még, de párom tartja bennem a lelket...második voltam
2010. nov. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!