Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pattanásokra milyen fogamzásgá...

Pattanásokra milyen fogamzásgátló a legjobb?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Pattanásra nem fogamzásgátló kell, nem is fog neked egyik orvos se emiatt felírni (különben sem az alapján írna, hogy itt melyiket javasolják). Próbálkozz arctisztítókkal, ha nagyon vészes a helyzet, menj el bőrgyógyászhoz, ő ír fel rá krémet, esetleg valami gyógyszert (nem hormont!), attól elmúlik majd.
2010. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el borgyogyaszatra. Viszont a tiniknel ez egy gyakori tunet, ami aztan majd magatol elfog mulni/
2010. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak, mindenképpen bőrgyógyászt keress fel, ha csak a pattanásaidat szeretnéd kezelni.


Ha viszont a pattanásokat hormonális gondok okozzák (az én bőröm 25 éves létemre például PCO-szindróma miatt pattanásos),és a kezelésük mellett egyúttal fogamzásgátlóra is szükséged van, akkor ez esetben leggyakrabban a Cypromix, illetve a Diane35 tablettákat szokták felírni.Én Cypromix-et szedek.


Üdv:25/L

2010. nov. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem fogamzásgátlót írt fel a bőrgyógyász a pattikra, de elkellet menni nőgyógyászhoz is.. először diane35-öt szedtem, de az elég drága és most cypromixet szedek, a hatása elvileg ugyanolyan csak olcsóbb
2011. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!