Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy szúr a...

Miért van az, hogy szúr a méhem a szeretkezés utáni napon, és csíp pisiléskor?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szexuális kapcsolatot létesíteni, és már 12 alkalommal voltam együtt legalább a párommal.Használunk óvszert és én elkezdtem a Dianelle fogamzásgátlót is, mert már előtte is rendszertelen volt a menstruációm, és azt írta fel az orvos, de szünetet hagytam, mert azt hittem beáll, majd miután nem lett jó felírta most is.
2010. nov. 13. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

valamilyen gyulladásod lehet.

mindenképp menj vissza a nőgyógyászodhoz és vizsgáltasd ki magad.

2010. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, azt hiszem jobb is lesz visszamenni az orvoshoz, de ma már nem volt semmi panaszom,(lehet csak hevesek vagyunk, mert kevésszer de akkor többször vagyunk együtt,és ez így hat rám) pedig akkor is kivizsgált amikor az első megvolt, és akkor azt mondta minden rendben. Ezek után lett felírva a gyógyszer is amúgy.
2010. nov. 14. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!