Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnák a fenekemre hízni?

Hogyan tudnák a fenekemre hízni?

Figyelt kérdés
181 cm magas vagyok, 58 kg. Szeretnék felszedni kicsit a fenekemre. Hogyan tudnák úgy hízni a fenekemre, hogy a hasamra ne menyjenek a kilók?
2010. nov. 15. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ahogy nincs lokális fogyás, lokális hízás sincs. Viszont ha farra erősítesz, akkor izmosodik a feneked és kerekebb, formásabb lesz, csak nem zsírból, hanem izomból.
2010. nov. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én 173cm vagyok, 67kg, de így sincs semmi fenekem:S
2010. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én is túl kicsinek találtam régebben a fenekemet, így kb. másfél éve elkezdtem tornázni direkt fenékre lábsúllyal. Személy szerint én Rubint Réka videóira, de nem azért írom, hogy őt reklámozzam, bármilyen torna jó, ami direkt fenékre megy. Az eredmény: 88 cm-s csípőbőségből 94 cm lett és nem híztam közben semennyit, szóval nem azért lett nagyobb a fenekem is.
2010. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Egyébként most keresek neten valami videókat olyan gyakorlatokról, amiket itthon is végezhetnék. Én szeretem a testmozgást, úgyhogy ezzel nincs semmi gondom, hogy esetleg nehezemre esne.

Eleinte hízással próbáltam felszedni kilókat, de sajnos akkor nem csak a fenekemre, de a derekamra is ment. Így aztán a torna mellett döntöttem. Most épp Rubint Réka videókat keresek, de ha tudtok, nyugodtan linkelhettek be oldalakat, ahonnan ti is húztatok már le és bevállt.

2010. nov. 15. 18:06
 5/13 anonim ***** válasza:

16:11

Pont most vagyok túl 60perc Rubint Rékán:D

(popsi,comb hasizom)

Milyen sűrűn tornáztál? Mennyit egyszerre? vagy csak a popsi részét csináltad?:)

2010. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

16:46

te sem hiszem hogy tudsz normálisan írni, vagy tényleg 5 éves vagy?:D

Nem kéne ilyenek miatt lebunkózni a kérdezőt..

2010. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazat megvallva nemrég kezdtem a tornát. Eddig még csak futottam pár kilométert, de mostmár szeretnék ráállni az itthoni tornagyakorlatokra is.
2010. nov. 15. 20:44
 8/13 anonim ***** válasza:

A 19:00-es válaszolónak:

a tegnapi 16:11-es vagyok. szóval én csak a popsi rész csináltam meg kb. kétnaponta, mert kifejezetten azzal volt problémám:) (A többit is néha, de azt nem rendszeresen.) Először lábsúly és gumikötél nélkül csináltam, de igazán látványos eredményt csak a lábsúllyal értem el!

2010. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

19:00 vagyok:)

És mennyi idő alatt volt látványos az eredmény hány hét/hónap kb?:)

Hány kg-os a lábsúlyod?:)

2010. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
azért pár hónap minimum kellett, úgy emlékszem olyan 3 hónap után már láttam az eredményt, meg érezhető is volt, hogy mennyivel feszesebb. A lábsúlyom 1 kilós, a tescoban vettem, de nagyon jó.
2010. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!