Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Furcsa átlátszó folyadék van...

Furcsa átlátszó folyadék van ott alul. MI lehet az?

Figyelt kérdés
Ahányszor megyek elvégezni a dolgom és kitörlöm, látom hogy a papíron ilyen nyálka szerű átlátszó vmi nyálka van na nem tudom jobban kifejezni magam, ja és jó sok. Eddig nem volt ilyen, főleg nem átlátszó, és sookkaaall kevesebb volt de az gondolom rendes folyás volt vagy mi. Nem tudjátok mi ez?? Valami betegséget elkaptam? nem csináltam máshogy semmit, sőt többet is mosom ott alul, és amióta többet mosom, azóta van ez...de semmi mást nem változtattam na
2010. nov. 16. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Folyik a hűtővized? :D
2010. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
többet mosod??? szappannal vagy tusfördővel?? mert ez felboríthatja a hüvelyflórádat és amiatt van erősebb fojásod...és így a bacik is könnyebben megferőzhetnek...ne ess túlzásba...
2010. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*folyásod
2010. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs a folyásnak kellemetlen illata? Nem csíp, vagy viszket a puncid? Mert gondolom az "ott alul" a puncidat jelenti.
2010. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen az "alul" arra értendő

és amúgy camay tusfürdővel mosom 1-2 naponta

2010. nov. 16. 22:14
 6/10 A kérdező kommentje:

igazából nem nagyon szagolgatom és nem is jó a szaglásom, alig érzek szagokat

de amikor ez még nem jött elő, akkor jó büdös volt:o de akkor még nem mostam annyit

és csípni nem csíp, viszont néha kellemetlenül viszket és vakarásra se mindig múlik el

2010. nov. 16. 22:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha viszket, akkor fertőzés, gyulladás, menj el nőgyógyászhoz, ír kúpot, esetleg csinál egy tenyésztést is. Ne halogasd, mert rosszabb lesz.
2010. nov. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A puncidat mindennap mosni kell nemcsak 2 naponta. Lehet, hogy a tusfürdő kiszárítja. Jobb ha csak sima meleg vízzel mosod.
2010. nov. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na, megint egy "okos" hozzászólás tiszteletre méltó férfi kollégánktól.

Maradjunk annyiban, hogy minden nap kell mosni, és nem csak meleg vízzel. Legjobb a babaszappan, a nőgyógyászok ezt ajánlják. A tusfürdő valóban szárít és allergizálhat is. Az intim lemosók csak rontanak a helyzeten, bár valószínű mások fogják ennek az ellenkezőjét állítani.

A nyálka normális, ha megváltozik a színe/illata/mennyisége, VAGY fáj, viszket, ég, csíp, akkor nem az. Keress fel egy orvost, mert a kezeletlen fertőzés komoly gyulladást, meddőséget okozhat.

Nem kell többet mosni. Belülre pedig nem kerüljön szappan/tusfürdő.

Nem kell változtatni semmin, ezek a fertőzések jönnek maguktól, elkapható wc-n, kialakulhat bármikor bármitől, ha kicsit gyengül az immunrendszered. Gomba jöhet antibiotikumtól is, okozhatja nemespenészes sajttól a tisztasági betétig, a cukorbetegségtől a candidáig... minden, de neked nem gombád van, mert az állandóan és elviselhetetlenül viszketne.

Fordulj orvoshoz.

2010. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

14éves vagyok és nem akarok orvoshoz fordulni:S

anyukámank sem szeretnék erről beszélni...

2010. nov. 17. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!