Megkaptam a rákszűrés eredményemet ez mi lehet?
Ez áll rajta Negatív,displasiára és manignitásra!
Meg atropgia/gyulladás
A telefont az istennek nem veszik fel és 1 hónapot nem akarok várni be vagyok tojva hogy mi ez!!!!
Mennyire rossz eredmény???
Be vagyok tojva bocsánat!
És azért mert március 5-re kellene menni az eredményért ,csak ugye az egészségablakban néztem meg tegnap és ott volt az eredmény!




válasza:Úgy gondolod,??
Hogy nem kell foglalkozni egy gyulladással!?
Ez az hogy az sincs odaírva hogy milyen jellegű,mennyire erős gyulladás!!




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Nőgyógyászati rákszűrés eredményére várok. Viszont most voltam nagy laboron, teljesen más okból kifolyólag. Gyakorlatilag tökéletes lett, egyetlen csillag van csak rajta, arra azt mondta a doki, hogy az sem probléma. A rákszűrés eredménye miatt mindig izgulok. Ha...
A másik meg LSIL és írják a HPV jelenlétét? Azonos időben,egy hónapon belül volt,csak más orvosnál! Mi a teendő? Melyiknek higyek?
Magától elmúlt? Ha igen,mennyi idő után? Vagy adtak rá valami gyógyszert?
Azért kezdtük el a kivizsgálást, mert nagyon sokat késett a menstruációm minden hónapba, rettentően görcsöltem, nagyon erős vérzés. Néztem ahol orvosok válaszolnak, hogy ez gyulladás féle de nem rosszindulatú. De arról nem írnak, hogy ez okozza e a mensi késését és a...
Vissza kell majd mennem ismétlésre 3 hónap múlva, nagyon megijedtem. Az orvos azt mondta ne aggodjak de mégis félek hogy rákos sejteket találtak....
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




