Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy lehet a baj? Felfáztam,...

Nagy lehet a baj? Felfáztam, picit csíp mikor pisilek, csöpög pár csepp vér pisi után, de az a hüvelyemből. :-s Mitől lehet? Csak holnap megyek dokihoz. De nagyon félek.

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 22:22
1 2
 1/12 Tinker Bell ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem lehet, hogy menszi?
2010. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
19!nem menzni!épp ezért nem értem!és félek!azt hittem hogy a vizeletem véres,mert csíp mikor befejezem és akkor csöppen pár csepp vér onnan...
2010. nov. 18. 22:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Uristen!Ha ez komoly,akkor irány az orvos!
2010. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
holnap megyek!mi lehet a baj???
2010. nov. 18. 22:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg felfáztál.Holnap elmész az orvoshoz,ír fel antibiotikumot és attól elmúlik.Addig igyál sok folyadékot!Az,hogy a hüvelyedből vér folyik,nem lehet hogy megjött a menstruációd?Viszont lehet véres a vizeleted a felfázás miatt is.Mondd el ezt is a dokinak!Jobbulást és ne aggódj,megmaradsz :)
2010. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy felfázás!Menzesz nem lehet mert nem rég múlt el,és mint mondtam csak pisi után csöpög egy pici!köszi szépen!Remélem nem lesz komolyabb bajom!
2010. nov. 18. 22:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is remélem,hogy nem lesz semmi komoly.Az antibiotikum majd segít!Nah jóéjszakát és gyógyulgass!
2010. nov. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Remélem a vér nem a hüvelyemből jött!Már voltam felfázva elég durván,ez most nem annyira komoly szerintem!Csak az hogy nem vagyok benne biztos hogy honnan jön a vér!:-s Köszönöm jó kívánságod!(ismerősek a mondataid)
2010. nov. 18. 23:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy értetted,hogy ismerősek a mondtaim? :-)
2010. nov. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már sehogy!Isremek egy személyt akivel tartom a kapcsolatot mióta ezen az oldalon adott tanácsot!:) De már láttam a felhasználó neved,és nem az vagy akire gondoltam!Amúgy hülye vagyok,mert nem a hüvelyemből folyt!Tnap hajnalban arra ébredtem hogy nagyon görcsölök!Elmentem a házi orvoshoz ő adott injekciót a fájdalomra de nem használt!Aztán be mentem urulógiára,kiderült hogy hólyag hurutom van!Kaptam gyógyszert!:) Már nem fájok!Nem kívánom senkinek ezt a fájdalmat!
2010. nov. 20. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!