Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy héttel ezelőtt elmentem...

Egy héttel ezelőtt elmentem háziorvoshoz és nőgyógyászhoz felfázásos tünettel: szúró, fájó hasalj. Ez még mindig felfázás?

Figyelt kérdés
A nődoki ultrahangos vizsgálatot végzett rajtam (mivel szűz vagyok) és nyomásra fájt a húgyhólyagom s vizeletem nagyon gennyes volt. kaptam gyógyszert Cifloxin-t (10 szem= 5x2 db) szombaton fogyott el s ma egész délután szúr a bal hasam alja és ez átsugárzik a combom nemi szervem közeli részére. Lehet ez még egy meg nem gyógyult nyavalya?ilyen hosszú ideig tarthat egy felfázás??? terhes nem lehetek, nem voltam fiúval. a nődoki azt mondta, hogy vékony a méhnyálkahártyám. ez mit jelent? előre is köszi! :-)
2009. jan. 12. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Valaki egy orokre tonkreteszi magat egyetlen felfazassal, meg meddoseget is okozhat. A fajdalmad a felfazastol van, menjel vissza a dokihoz, es oltozzel fel mindig rendesen. Imadkozz, hogy ennyivel meguszd!
2009. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:( júj ez ennyire komoly? :( most elszomorodtam. azt hittem, hogy egy antibiotikum kezelés elég...holnap kell vizeletet vinni háziorvosnak.elképzelhető, hogy ismét be kell mennem hozzá vagy nógyógyászhoz? úúú...sajnos a réteges öltözködés eddi nem volt az erősségem.köszi
2009. jan. 12. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz.Én is így jártam szúró alhasi fájdalom.Csak én nem foglalkoztam vele.Nekem hónapok óta tart.S most valószínű hogy meddő vagyok!Nagyon vigyázz magadra!
2009. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:( Nekem kb 3 hete szúr...de ilyen intenzítással nemrég óta s a gyógyszer szedése alatt szinte nem is szúrt. Hogyan tudsz ilyen hamar meddővé válni? Biztos ez? nem hiszem :(
2009. jan. 13. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!