Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha magában eszem a pezsgőtable...

Ha magában eszem a pezsgőtablettát az árt? Olyan napi 3-4db-ot, de nem ilyen mindenféle calciumos meg vastartalmú, hanem az a sima narancsos. Okoz-e problémát?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem tesz jót a fogaknak. És szerintem a gyomrodnak sem, hogyha éhgyomorra eszed.
2009. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted a sima narancsosban semmi nincs?

Ha pezsgőtabletta akkor az min. multivitaminos. Tehát lehet benne vas is pl. Most narancsos cukor vagy pezsgőtabletta?


A pezsgőtabletta nem véletlenül az, vízzel kell meginni.


De egyébként is mindegy, mert akár iszod akár nem, napi 1nél (esetleg 2) többet nem szabad mert tönkremegy a veséd.

Értelmetlen amit csinálsz, szerintem hagyd abba.

2009. jan. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
pedig tényleg iszonyúan finom, bár én már leszokóban:):)
2009. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a másodiknak csak annyit,hogy nme cukor,de azért nem kell ilyen stílusban:Pa harmadiknak,ja annyira finom:Daz elsőnek köszi,de azért tényleg megpróbálok leszokni:D
2009. jan. 13. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!